smeđi iscjedak u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    i ja sam imala smedi iscjedak negdje oko 12tt,kad sam pitala doktoricu za to rekla mi je da nije nista strasno i da se to beba gnjezdi… iscjedak je sam od sebe otisao…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • lusilu

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Tako je i  meni rekla da  se mogu kupati kad je more 22 na dalje,ne previse plivati i i biti u hladu….svve ce mo mi to izdrzati .jedva cekam da primim svog andela….

    Lusilu

  • lusilu

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Tina meni se on pojavi tu i tamo.jedan dan bude samo mrvica ujutro pa onda opet par dana nista, a ponekad se i pojavi kad imam tvrdu stolicu……da me izludi 

    Lusilu

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    lusilu a sto ti doktor veli?? jesi ga pitala??

    Laura 21.08.2014 :-*

  • lusilu

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Nista kaze da je to normalno,jer na pregledima je sve u redu.i da se nistavne brinem.

    Lusilu

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    a nezz onda… vjerujem da ce proci samo od sebe,a ako ne svakako opet napomeni doktoru…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    lusilu, ako ti se pojavi kod tvrde stolice, da nisu mozda hemeroidi ili ti kapilarice popucaju od naprezanja.ne znam zapravo,nemam iskustva s tim…

    … ja sam imala smeckasti iscjedak na pocetku trudnoce, samo jedno jutro,receno mi je da je to “implementacijsko krvarenje”, beba se namjesta i gnjezdi…a drugi put, nakon sexa…pa mi je ginicka rekla da je sve ok, i da je to zbog toga sto je rodnica sad ful prokrvljena i osjetljivija, i da malo pripazimo i to je to…

  • lusilu

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Nisu draga hemeroidi njih fala bogu nemam….bitno da moja bebica dobro napreduje i da je s njim sve u redu….a taj iscjedak ce valjda nestati….

    Lusilu

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.