Smanjeni simptomi trudnoće

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anemeri99

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage, imam pitanje. Trudna sam 14 tjedana. Sinoc sam primijetila da mi grudi nisu vise nabujale i bolne na dodir, kao da su splasnule. Jutros sam se osjecala skroz cudno, kao da je sve prestalo. Strasno sam se uplasila i otisla na hitnu. Srce kuca, beba je aktivna, doktor ne vidi nikakav razlog za brigu. Ali ja nikako da se smirim. Jel moguce da simptomi trudnoce samo tako nestanu? Molim vas ako itko ima slicno iskustvo, javite. Hvala 😀

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Pozz, ako si bila na hitnoj i kazu da je sve ok, nema mjesta za paniku i meni su splasnule i nisu vise napete ko prije al uopce tome nisam pridavala paznju 

  • klara45

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke! 😀

    Imam pitanje za vas koje ste trudne. Koristila sam LH trakice i u nedjelju 19.5. mi se pojavila crtica, vec u ponedjeljak popodne nestala.. u subotu navecer i ujutro smo akcijali..🤭 ponedjeljak nazalost nismo mogli pokriti jer dragog nije bilo.. od jucer imam na mahove bolove ispod pupka..menstruacija mi bi trebala doc 1.6. jel to znak PMS-a ili mozda ima koja nada?🤔

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.