Slikanje bebe za osobnu

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Mi smo se danas išli slikati za osobnu, jer u drugom mjesecu moramo putovati van Hrvatske i Duni treba osobna. E sad ona je stara mjesec dana, ja sam ju fino nahranila, presvukla, obukla za van, stavili ju u sjedalicu i ona je u međuvremenu zaspala dok smo došli do studija za slikanje (a treba nam 5 minuta do tamo) i nismo ju mogli probuditi da ju čovjek poslika. 
    Ona je meni jako malo budna, većinom spava i zanima me jel imala koja mama iskustvo sa slikanjem tak male bebe za osobnu. 
    Kak ste to izvele?

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Pa ako vam treba samo pet minuta do tamo, nagovori fotografa da ti dođe i poslika ju kad je budna, daj mu za kavu i priča riješena, samo dođeš poslije po slike!

  • Avatar ninina22

    ninina22

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Ja sam svog Matiju za osobnu slikala sa tri mjeseca. Proslo je ok, a moj ti uopce skoro ne spava, ali kad vidi nepoznate place. Pa da pitaj fotografa da ti dode doma ju poslikati

    Najljepši dani u životu svake žene - http://trudnoca22.blogspot.com/ [trudnoca22.blogspot.com]

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Moja sestra je slikala malog za osobnu kad je imao oko mjesec dana…znam da mi je pricala da ga je morala probuditi da ga poslikaju, i da je bilo zafrkancije oko fotkanja, nikakomga najestiti…pa mora imati skroz otvorene oci, a on bi spavao… Mali na slici uopce ne lici na sebe, izgleda kao mali marsovac 

    Mozda da stvarno pitas fotografa da ti dodje doma da ju pofotka ??

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    A budem probala ga pitati, možda nam izađe u susret. 
    E, mi smo sve probali da ju probudimo, nema šanse, ona dok jednom tak zaspi, nema teorije da ju probudimo, strašna je. Ja sam joj jednom presvukla pelenu (baš je kakala) dok je tak spavala, jel mi vjerujte ona se nije probudila, malo se nekaj meškoljila, al da bi se probudila, ne.

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    A budem probala ga pitati, možda nam izađe u susret. 
    E, mi smo sve probali da ju probudimo, nema šanse, ona dok jednom tak zaspi, nema teorije da ju probudimo, strašna je. Ja sam joj jednom presvukla pelenu (baš je kakala) dok je tak spavala, jel mi vjerujte ona se nije probudila, malo se nekaj meškoljila, al da bi se probudila, ne.

    Nama je jedino sto je donekle palilo kod budenja je bilo skakljanje, muz sa bradom ili ja s kosom, iako bi I opet brzo zaspao, imali smo maratonska budenja, a morali smo ga buditi…Zeznuto je skroz kad tako spavaju ko top. Sretno, nadam se da ce vam izac u susret fotograf.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Mi smo se slikali danas sa skoro 2 mjeseca… on je bio super…jedino me moja ruka muči što se vidi na slici. Valjda nece praviti probleme oko toga

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Klikerica

    Mi smo se slikali danas sa skoro 2 mjeseca… on je bio super…jedino me moja ruka muči što se vidi na slici. Valjda nece praviti probleme oko toga


    Ruka se ne bi smjela vidjeti. Sta si dobila slike vec? Normalno bi trebali ruku izrezati photoshopom

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.