Škripanje zubićima u snu

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Dali se koja mama susrela s tim problemom?
    Moja curica od 3 godine ponekad škripi sa zubićima dok spava,vidim da su joj zubići malo istrošili

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Diči

    Diči

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    I moja i bAs me to muci… Kako im pomoći?

    Think pink

  • Avatar Nano2

    Nano2

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moj je prosao 7 mj i isto skripi zubicima! Ali ne u snu vec ovako budan i to namjerno radi. Valjda je frajer skuzio da ima zubice  
    Kad mu kazem da prestane, lukavo mi se nasmije i zaskripi bar jos jednom. Valjda mu se ne moze nista dogoditi…ali grozan je zvuk!

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    ajme neee, toliko mi smeta škripanje zubi da se cjela nakostrješim kad čujem, moja sestra škripi zubima u snu i cjeli život sam se s njom borila oko toga, sad naravno muž škripi zubima u snu, ali njega kao i sestru samo uhvatim za čeljust da je ne može micat jer bi nekad plakala kako me to izludi, i sad mi samo još fali da i beba pokupi to škripanje.. valjda neće

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Moja srećom ne radi često,al me izludi to,pogotovo me strah zbog zubića,jer i ovako ima lošiju kvalitetu zuba

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    e i toga me strah, dragi ima super zube, a moji lošji nemogu biti, stalno sam kod zubara, samo se nadam da mi bebica neće ima takve zube, jer ja sam to pokupila s mamine strane..

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    a draga moja koće ga znat od koga se genetika pokupi sve,evo ja,muž i starija kćer imamo super zube a mlađa nažalost nema te sreće ja se nadam da će trajni bit super

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • PTAH11

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Poštovana,
    evo i moja starija 3 god i 7mj škripi zubima još od kad su joj počeli rasti (4mj) i to JAKO. Obratili smo se liječnici koja nas je uputila zubaru, koji nam nije rekao ništa što već nismo pročitali na netu. Iskreno se nadam da će to proći jer to ponekad zvuči užasno. Ponekad imam osjećaj da će si zube potrgati. Tad joj stisnemo čeljust da ne ju ne miče. Sretno i nadam se da će to uskoro prestati! 
    Srdačan pozdrav,
                                     Violeta

  • tanja22

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Čini mi se da je baš to, skužio je da ima zubiće 

    tanja

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.