Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sekica89

    Sekica89

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Mila-Milica

    Sekica89

    Ja cu sad napraviti pauzu 12 mjesec,da dodjem malo sebi,pa 1.mjesec idem na FET. Nema odustajanja

    Ooo imaš smrzlića?!
    Ja na žalost nemam. I ja ču pauzirati neko vrijeme, a za dalje pojma nemam šta ću. Vrijeme i godine mi ne idu u prilog, a umorna sam od svega. Oza mene su 4 stimulirana ciklusa, 8 transfera… Prirodnjake nisam ni pokušala. Hoću li i kad, ne znam…
    Vama cure želim sve najbolje, da što prije dočekate velike i lijepe bete te uredne i školske trudnoće.
    Svako dobro za blagdane i uspješnu 2023.godinu. 😊💪


    Imam sva sreca za jos 3 FET-a po 2 smrzlica. Nadam se da ce se neki uspjet uhvatit. Vidim da si puno prosla transfera i stimulacija i vjerujem da je tesko svaki put ispocetka se dignut i krenit dalje,ali nemoj odustati. Bori se koliko god mozes. Ja vjerujem da nas svih ceka nas mali andjelak,samo se moramo boriti za njega,netko manje, netko malo vise. Drzi se i svu srecu ti zelim❤️

  • Avatar Sekica89

    Sekica89

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Lala27

    Sekica89

    Ja cu sad napraviti pauzu 12 mjesec,da dodjem malo sebi,pa 1.mjesec idem na FET. Nema odustajanja

    Mnogo mi je žao i zbog tvoje bete 🥺 Šaljem i tebi zagrljaj ♥️


    Hvala Lala❤️ Kakva je kod tebe situacija? Imas li smrzlica? Kad bi opet krenula?

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Sekica89

    Lala27

    Sekica89

    Ja cu sad napraviti pauzu 12 mjesec,da dodjem malo sebi,pa 1.mjesec idem na FET. Nema odustajanja

    Mnogo mi je žao i zbog tvoje bete 🥺 Šaljem i tebi zagrljaj ♥️

    Hvala Lala❤️ Kakva je kod tebe situacija? Imas li smrzlica? Kad bi opet krenula?


    Nemam, nije ostalo ništa za smrznuti, tako da ćemo sve ispočetka. Ne znam šta će dr reći, ali mi ne bismo prije drugog ili trećeg mjeseca sigurno, hoćemo sve praznike na miru provesti. 

  • Avatar Mila-Milica

    Mila-Milica

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    MissM

    Cure, bas mi je zao 🙁🙁🙁
    Ja sam jucer imala transfer, sve je dobro proslo. Beta tek 19.12.ali mislim da cu ranije vaditi privatno..
    Prvi put mi je pa ne znam da li ce se primiti ili ne.
    Ako ne, imam jos 4 smrzlica i krecemo opet u 1.mjesecu..
    Da vas pitam nesto, ne znam odakle ste ali, da li vi vadite betu privatno ili preko uputnice? Ako idete preko uputnice, koliko dugo cekate na rezultat, ili ako znate koliko se ceka..


    Meni uputnicu za betu pusti moj socijalni ginekolog, izvadim krv u bolnici i nalaz dobijem na mail za cca 1-2 sata. 
    Nisam nikada išla privatno vaditi betu. 

    👩40 🧔37
    Anovulatorni ciklusi, spermiogram super
    7/20 stimulacija, 2 folikula, 1 blastica 🐧
    9/20 FET, beta =0
    12/20 stimulacija, 10 folikula, 5 blastica 🐧
    1/21 FET 2 blastice.
    Beta 22.1. = 229,9 ; 25.1. = 657,1 ; 29.1.=3040,7
    11.2. Kuca nam ❤. Jedno ali vrijedno!🙏
    1.3. Missed ab - 10 tt
    10/21 FET 2 blastice, beta = 0,2
    12/21 FET 1 blastica, beta = 0
    12/21 stimulacija, 4 folikula, 1 blastica 🐧
    1/22 FET, beta=0,1
    11/22 stimulacija, 5 folikula, jedan 3dnevni

  • fifi_

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    MissM

    Cure, bas mi je zao 🙁🙁🙁
    Ja sam jucer imala transfer, sve je dobro proslo. Beta tek 19.12.ali mislim da cu ranije vaditi privatno..
    Prvi put mi je pa ne znam da li ce se primiti ili ne.
    Ako ne, imam jos 4 smrzlica i krecemo opet u 1.mjesecu..
    Da vas pitam nesto, ne znam odakle ste ali, da li vi vadite betu privatno ili preko uputnice? Ako idete preko uputnice, koliko dugo cekate na rezultat, ili ako znate koliko se ceka..


    Betu vadim preko uputnice socijalnog ginekologa. Rezultat mi dođe na mail u roku sat-dva.
    U Suncu sam cekala rezultate bete dva dana kad sam isla privatno. 

  • Avatar Sekica89

    Sekica89

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    MissM

    Cure, bas mi je zao 🙁🙁🙁
    Ja sam jucer imala transfer, sve je dobro proslo. Beta tek 19.12.ali mislim da cu ranije vaditi privatno..
    Prvi put mi je pa ne znam da li ce se primiti ili ne.
    Ako ne, imam jos 4 smrzlica i krecemo opet u 1.mjesecu..
    Da vas pitam nesto, ne znam odakle ste ali, da li vi vadite betu privatno ili preko uputnice? Ako idete preko uputnice, koliko dugo cekate na rezultat, ili ako znate koliko se ceka..


    Ja sam vadila privatno jučer,150 kn dodje. Otprilike je svuda ta cijena

  • fifi_

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    MissM

    Mila-Milica hvala 😊
    Fifi koliko si platila privatno?

    Bilo je još s nekim pretragama, pa nisam točno sigurna. 
    Ali evo Sekica zna.

  • Mimi992

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Prvi puta se javljam, ali Vas čitam već dugo 😊
    Pa da ukratko ispričam svoju priču.. 
    10.mj 2020. naš 1. IVF vraćene 2 blastice, 5. Dan pozitivan test kao kuća (nekako sam to i osjećala tada) obije bebice su lijepo rasle (stalno sam krvarila u trudnoći jedno 11 puta do 12. TT) dok 1 bebici nije prestalo kucati srce između 10-13TT. Onda su me isprepadali jer sam bila IRA + stalno je bilo nešto i u 5mh 2021. Rodio se moj borac; jedan jako hrabri Palčić od 1390g ❤️ koji je sada veliki i zdravi dečko od 18. Mj.
    U međuvremenu su otkrili da imam lupus i to sam morala riješiti..

    23.11. smo bili na FETu i vraćena mi je 1 blastica (dr su rekli nikako 2 zbog moje situacije) jer od djetinstva pijem terapiju za štitnjaču. 
    Meni vrag nije dao mira jer sumnjam da je postupak uspješan jer sam po cijele Dane sama sa malim i moram ga i dizati i svašta nešto, a prošli put sam bas užasno pazila i jutros sam napravila test koji je ➖

    Zna li netko postoji li razlika u vremenu implantacije kod ET i FET?

    Betu trebam vaditi 6.12. ima li jos netko u istoj situaciji?

    Oprostite na dugom postu, ali osim mene i supruga NITKO bas NITKO ne zna za našu situaciju i nemam s kime porazgovarati 🥰

    👩🏼 (92) Hashimotov tireoiditis i Lupus
    🧔🏻 (85) sindrom samo sertolijevih stanica
    1. Postupak 10/2020 (Pronatal Prag) 5BC
    2 vraćene, ❄️❄️❄️; ❤️❤️ 10-13TT ❤️💔
    34+3 zbog IUGR rođen je naš 🦁💙
    2. Postupak (Pronatal Prag) FET 23.11.2022. vraćena 1BC❄️❄️
    Beta 6.12. 601,8 🤞🏻16.12. 💔
    3. Postupak Clexane 💉Prolutex 💉(Pronatal Prag) FET 1BC ❄️ 10/23 biokemijska 💔
    Histeroskopija sa biopsijom ✅ poliklinika IVF
    4. postupak FET 1BC 04/24 Beta 2.5. ⏳

  • Mimi992

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Love39

    Drage moje, ja Vas pratim sve čitam, evo i mene… Imala sam punkciju 14.11. , transfer 18.11. Pozitivan test, lagana crta 6dnt, koji je svaki dan bio tamniji. Jucer sam vadila betu 10 dnt ( iznosi 247 ). Inače danas trebam dobiti menstruaciju, i naravno danas malo smedje
    eg iscjetka, i memstrjalni grčevi kao da ću svaki čas prociriti.. Nisam pametna što da radim.. A što se tiče simptoma, gruci bolne, dole.pritisak cijelo vrijeme..koje traje i traje.


    Trebate li sutra ponoviti betu?

    👩🏼 (92) Hashimotov tireoiditis i Lupus
    🧔🏻 (85) sindrom samo sertolijevih stanica
    1. Postupak 10/2020 (Pronatal Prag) 5BC
    2 vraćene, ❄️❄️❄️; ❤️❤️ 10-13TT ❤️💔
    34+3 zbog IUGR rođen je naš 🦁💙
    2. Postupak (Pronatal Prag) FET 23.11.2022. vraćena 1BC❄️❄️
    Beta 6.12. 601,8 🤞🏻16.12. 💔
    3. Postupak Clexane 💉Prolutex 💉(Pronatal Prag) FET 1BC ❄️ 10/23 biokemijska 💔
    Histeroskopija sa biopsijom ✅ poliklinika IVF
    4. postupak FET 1BC 04/24 Beta 2.5. ⏳

  • Mimi992

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Love39

    Razmišljam.da.ju odem sutra izvaditi da vidim da li se duplira. Ne znam što drugo napraviti, obzirom da je još rano za pregled. Da li je koja id Vas imala.smedji iscjedak na dan kad treba dobiti menstruaciju, popraceno sa menstrualnim grčevima?

    Ja sam bas prosmedila na dan očekivane mjesečnice i rekli su da je to često; da tijelo izbacuje kao zaostatke. Da je važno da nije svježa krv. 
    Iako i svježa obilna krv u mom slučaju nije ništa značila 😊

    Nadam se da je sve ok🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    👩🏼 (92) Hashimotov tireoiditis i Lupus
    🧔🏻 (85) sindrom samo sertolijevih stanica
    1. Postupak 10/2020 (Pronatal Prag) 5BC
    2 vraćene, ❄️❄️❄️; ❤️❤️ 10-13TT ❤️💔
    34+3 zbog IUGR rođen je naš 🦁💙
    2. Postupak (Pronatal Prag) FET 23.11.2022. vraćena 1BC❄️❄️
    Beta 6.12. 601,8 🤞🏻16.12. 💔
    3. Postupak Clexane 💉Prolutex 💉(Pronatal Prag) FET 1BC ❄️ 10/23 biokemijska 💔
    Histeroskopija sa biopsijom ✅ poliklinika IVF
    4. postupak FET 1BC 04/24 Beta 2.5. ⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.