Simijanska linija na dlanovima

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar redhair23

    redhair23

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo, imam temu koja vidim da se jako slabo poznaje i priča kod nas, želim da uputim mame koje nisu znale o ovome a možda njihove bebe imaju isto, a takođe i da se jave mame čije bebe imaju kao i moja jednu liniju na dlanovima jer te bebe su posebne😍 kao što većina nas ima po dve linije na dlanovima, tako ima ljudi koji se rode sa samo jednom linijom, jedna linija na dlanu koja se zove SIMIJANSKA LINIJA 🍀 istraživanja kažu da  50% ljudi sa jednom linijom na jednoj ruci ima daunov sindrom ali isto tako ne mora da znači da postoji neki poremećaj sa hromozomima, kao što je slučaj kod nas. Ali samo 1% ljudi na svetu ima liniju na oba dlana.Moja bebana je nasledila linije od tate, oboje imaju po jednu liniju na oba dlana, zdravi su i pravi su, ništa im ne fali. Zbog toga su njih dvoje moji posebni ljudi❤️  Ljudi sa po jednom linijom imaju visoku inteligenciju što sam imala prilike da se uverim i sa tatom a polako i sa bebanom. Javite se mame koje imate bebe sa jednom linijom, ako poznajete nekog ko ima ili čak imate i vi lično jednu simijansku liniju 😊

  • proljetnica1

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Ljudi vole misliti da imaju “posebnu, inteligentnu i nadarenu” djecu, u većini slučajeva su to obična djeca i pustite ih da budu obična. Jedna brazda je samo fenotipsko obilježje i bas ništa ne govori o karakteru i inteligenciji.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.