Selidba u trudnoci

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mlada mama 😀

    Mlada mama 😀

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Zanimaju me misljenja vasa.postoji mognost da se ja i muz preselimo u drugi grad.ja sam sad 23tt i imamo sina od godinu i 4mj .
    Koliko je pametno selit se sad u trudnoci? S obzirom na to da ce mi biti zakazan carski rez u prvom mjesecu? Jeli ta sva procedura komplicirana puno ili se meni samo cini 😕

  • Avatar LittleOne

    LittleOne

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Ovisi koliko je udaljen taj drugi grad 

  • Avatar Mlada mama 😀

    Mlada mama 😀

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Iz zadra u varazdin

  • Avatar LittleOne

    LittleOne

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Ja sam se selila 50km i nije bio neki problem. Bitno je naci gin novog i krenut na preglede u bolnicu u kojoj mislis rodit. I tam mozes dog cr, a mozes i zg cak, nije toliko daleko. Meni se veca komplikacija cini za malo dijete. Vrtic, pedijatar.. Imate koga tamo da vam pomogne? 

  • Avatar Mlada mama 😀

    Mlada mama 😀

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Iz vz mi je muz,, tamo su njegovi svi.sin mi neide u vrtic.jedino bi trebala pedijatra naci i gin za mene

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Pa ak je to u pitanju,moze se netko od njegovih,mama ili sestra ak ju ima,raspitati za to prije nego se doselite!A i posto su svi tamo,lakse je nego da nemas nikoga!Sin je jos mali,u vrtic ne ide tako da mislim da  ce bez problema to prihvatit!Drugo bi bilo da ima 4,5  ili 6 godina….Onda bi vec kuzio neke stvari!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Mi smo se selili kad sam bila u 34. tjednu trudnoce Iz Splita u Zg :) prezivjeli smo :D

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.