Savjeti za pripremu dojki za dojenje

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • leptirica1

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Istina je da je na početku dosta teško, pogotovo kad imaš oko sebe hrpu ljudi sa sto savjeta. Meni je prvih mjesec dana bilo dosta bolno i teško ali nisam odustajala i sad mi je drago radi toga. Prvih šest mjeseci sam isključivo dojila i uz uvođenje dohrane nastavila i dalje s dojenjem. Drago mi je da nisam pod pritiskom okoline uvela bočicu na samom početku jer vjerujem da onda ne bi bilo ništa od dojenja.
    Isto tako želim reći da mi je grozno kad ljudi osuđuju majke koje ne mogu ili iz nekih razloga ne žele dojiti. Mislim da nije lako prihvatit činjenicu da ne možeš dojiti svoju bebu i onda još ti osuđujući komentari, grozno.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.