Savjeti za preživljavanje za neispavane mame

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    ajoj meni pa kad sam ovo napisala, hahahhaah.. šalu na stranu, sve do riječi istina, a moram posebno naglasit da je 100% istina da sa prvim djetetom imamo ideje i maštamo kako to izgleda sa malom bebom a u stvarnosti nekaj skroz drugo…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Suzi6

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    ja sam još neispavana… moj sin iako će skoro 3 godine prespavati cijelu noć za njega je nepoznanica.. da li je već to stvar navike ili nečeg drugog ne znam, ali samo znam da su mi se sigurno prioriteti promijenili, ne treba baš sve blistati, neke stvari se i ne trebaju peglati..a ponekad zbilja zaspim prije njega

  • Alfie

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    O, daaa. Bilo bi sasvim lijepo prespavati barem tri-četiri sata u komadu tijekom noći. O prospavanoj cijeloj noći da ne govorimo, to bi bio blagdan. No, za mene je to još uvijek nemoguća misija. Moj sinčić (4mj) još se uvijek budi gotovo svaka dva sata tijekom noći, a kad i zaspi često nam se u sobu ušulja i sestrica (tri i pol godine) koja onda traži svojih “pet” minuta maženja s mamom i često probudi bracu.Što učiniti? Jednostavno se trudim (a ne ide mi baš) ne opterećivati se svim onim svakodnevnim stvarima, neispeglanom rublju, neopranom suđju, zrncima prašine po ormaru i tv-u. Kad sve ovo prođe bit će dovoljno vremena za rublje, suđe, prašinu, usisavanje… Sad su oni najvažniji.

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Moji su svi spavaci,ali ne brojim naravno prve mjesece!Koliko se sjecam sin je uhvstii ritam sa nekih 4 mjeseca,prije toga kaos!Ali bio mi je jedini pa sam mogla spavat kad spava i beba!Starija kcer je spavala od samog pocetka i s njom sam se preporodila!A ova treca ….Ako sam izguraala punih mjesec dana sa samo sat vremena sna nocu i 5-6  u jutarnjim satima onda mi fakat treba puno vise za poludit!Ona ce sad 3 mjeseca i mogu reci da ima red sta se tice spavanja!Nece uvijek navecer zaspat u isto vrijeme,ali bar znam da ce zaspati.A onaj savjet da se spava kad spava i beba,mislim da se moze okacit macku o rep!Pa nemamo svi jedno dijete

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.