'Sama sam otkrila da moj sin ima poremećaj u motoričkom razvoju'

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Svašta se prošli ali ste i dalje prave hrabrice!Bravo za mamu i bravo za Karla! Preslatki ste!

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Baš ste slatki!  Svu sreću vam želim!

    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Super ste!
    Samo hrabro naprijed, sve će biti dobro! 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Hvala Vam! Naslov je pomalo nespretan, ali priča nije loša

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Super ste :D puno sreće 

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    medenjak medeni.. baš ste lijepi 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ma ne brinite….moj stariji (nedonosce, rodjen carskim rezom) je na vjezbama vise od godine dana zbog distonog i tortikolisa… Sva sreca, pa to nije toliko strasno, ima puno gorih dijagnoza. A moj medenko sad vec naveliko juri i prica… Sretno!  

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Zena, majka, kraljica!

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar iredalmacija

    iredalmacija

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Moj malena sad ima 8 mjeseci. Roden u 36 tt. Krvarenje u mozgu 3 stupnja…I jos 6 dijagnoza. Medu kojima I hemipareza lijeve strange tijela…
    Jucer bili na pregledu…dostigao je svoje vrsnjake…vjezba vjezba I samo vjezba

  • Avatar Teddy Bear

    Teddy Bear

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Bravo za sve hrabre mame i još hrabriju dječicu. Moja curka danas ima 16 mj ljubi je majka. Uglavnom rođena prirodno u terminu,skrenuta pozornost od strane pedijatrice pri odlasku iz bolnice kako joj se čini da prilikom plača usnica malo “bježi” ukrivo. Uglavnom u rodilištu nije cjepljena dok je nije pregledao neuropedijatar, UZV mozga uredan,bez krvarenja i da je mogu cijepit sa bcg i hepatitis b do sljedećeg pregleda sa tri mjeseca života. Tada mi je rečeno da je curica vjerojatno doživjela patnju pri porodu (izrazito kratka pupčana vrpca i u biti curka bi izašla na prvi izgon ali se vraćala i tako tri puta sve dok me nisu rezali ) iako je porod prošao u najboljem redu i vrlo brzo. Usnica se odmah u normalu vratila, ali na pregledu sa tri mjeseca rečeno je da ima hipertonus i poslana na vježbice. Dobili smo super tetu vježbačicu, odrađeno 8 vježbica na fizijatriji i odmah je napretka bilo. Napominjem da u konzultaciji sa tetom vježbačicom (od milja je zovemo tako) smo i privatno radili vježbice do njenog 6mj života jedanput do dvaput tjednom. Vježbano isključivo po Bobath koceptu, bebica uvijek surađivala, nikad plaća nije bilo. Uglavnom sve same pohvale za koncept. Nikad nikakvih zaostataka za vršnjacima nije bilo, čak što više i naprednija. Pravilno propuzala sa 6mj, odmah poslije toga i posjela a prohodala sa 9ipol mjeseci. 
    P.S po preporuci i savjetu neuropedijatra i doktorice fizijatrice nije cjepljena do prvog rođendana. Do sada smo uspješno nadoknadili sve i ostalo nam je MPR cjepivo primit.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.