Robica za zimske bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ana_anci95

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Da to za pelene sam cula.
    Ubiti sto se matrijala tice ni ja ne volim tu plastiku, volim fine i mekane materijale a pogotovo kad kupujem bebi..
    A sto se tice krevetica gledala sam neki sklopivi s tockicima pa sad ne znam dal mi je bolji taj ili onaj klasicni drveni…

  • Avatar -Tea-

    -Tea-

    Broj poruka: 939

    Prijavi adminu

    ana_anci95

    Da to za pelene sam cula.
    Ubiti sto se matrijala tice ni ja ne volim tu plastiku, volim fine i mekane materijale a pogotovo kad kupujem bebi..
    A sto se tice krevetica gledala sam neki sklopivi s tockicima pa sad ne znam dal mi je bolji taj ili onaj klasicni drveni…


    Po meni je najvazniji dobar madrac, da djetetu bude udobno i da ima zdravu podlogu za spavanje, a izgled krevetica je manje bitan…  Dali se sklapa ili ne, ima odredjen uzorak na sebi ili ne, to mi je na drugom mjestu..

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • ana_anci95

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    -Tea-

    ana_anci95

    Da to za pelene sam cula.
    Ubiti sto se matrijala tice ni ja ne volim tu plastiku, volim fine i mekane materijale a pogotovo kad kupujem bebi..
    A sto se tice krevetica gledala sam neki sklopivi s tockicima pa sad ne znam dal mi je bolji taj ili onaj klasicni drveni…

    Po meni je najvazniji dobar madrac, da djetetu bude udobno i da ima zdravu podlogu za spavanje, a izgled krevetica je manje bitan… Dali se sklapa ili ne, ima odredjen uzorak na sebi ili ne, to mi je na drugom mjestu..


    Imas pravo Tea

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.