Robica koja mi ne treba-poklanjam

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • alisaaaa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz mame imam drugaricu koja ima djecaka od godinu ipo potrebna joj je odjeca za njega,pa ako ko ima nek se javi il' nek posaje brzom postom,hvala vam puno

  • Monikalana

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Lijepi pozdrav poklanja li tko robu za curicu prve veličine???
    U znak zahvalnosti neka sitnica vama i vasem bebacu

  • Khrystyna

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok 😊
    Ako netko ima robicu za pokloniti za decka neka mi se javi (bar za prvih par mjeseci od 50 do 80 vel.). On je prva beba i na zalost nemam od koga nista posuditi/naslijediti robicu. Ukoliko nekome vise ne treba robica i želi pokloniti ostavljam svoj mail na koji mi mozete javiti a.bursic1015@gmail.com
    Hvala puno! ❤️

  • Bubamara23

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozz zene majke kraljice, ima li koja robicu za djecaka? Od 74 pa na dalje? Mi imamo od kolegice hrpuuu ali sve ljetna a dolazi zima🤦‍♀️ kupila sam koliko sam mogla ali bi mi trebalo bodica dugih rukava, stramplica, vestica i sl. Ljetno prosljedila susjedi, rodila prije mj dana njenom ce bit taman na ljeto 

    NOA♥️❤️

  • sanjalica

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Dobar dan mame i buduce mame,zanima me dali tko poklanja djeciju robicu za bebe musko- zenska…ja sam iz okolice slavonskog broda pa ako ima koja mama da joj ne treba vise a viska joj je…

  • LauraP

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nebo

    Tarica

    Emina Brkanac

    Ja imaam ako nekom treba neka poslje poruku :)

    Imam ja razni brojevi..56 do 98


    Dali je poklonjeno?

  • Monikalana

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Imam za poklonit robicu za djevojčicu od vel 50 do 62
    I trazim ako neko poklanja vel 68 pa nadalje
    Hvala

  • Dora2304

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav ima neko da poklanja robicu za deckica od velicine 50 pa do 68? Hvala

  • mirjana4

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Emina334

    Ja imaam ako nekom treba neka poslje poruku :)


    Ako imate trebala vi ja

  • mirjana4

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Nebo

    Deleted user

    Ima li netko robicu za curicu?

    Ja imam dosta…brojevi od56 do 92…


    Trebam i ja za curicu

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.