Razvoj govora kod djeteta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Apsolutno se slazem s ikyri, prisiljavanjem i frustriranjem djeteta radite samo kontra efekt. Radije joj citajte, pokazujte slikovnice, ponavljajte kako se zovu predmeti u stanu i govor ce doci postepeno. Bitno da vas razumije i zna vam pokazati sto zeli.

  • Avatar MariHadz

    MariHadz

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Hvala vam na odgovorima. I odustala sam od tog prisiljavanja budući da vidim da to donosi samo kontra efekat. Na nekim stranicama na internetu sam postavila pitanje pedijatrima govore kako bi trebala posjetit logopeda, a ja nešto sve imam neki osjećaj da će to doći na svoje, ne mogu to objasniti ali kao majka nekako imam osjećaj da će ona savladati jezik kad bude to htjela. Da li je to samo moja nada kao roditelja ili šta već, ali trudit ću se i dalje da joj pričam pa ako ne bude napretka do druge godine onda ćemo nešto poduzeti 

    Hana <3
    Omar <3

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ma prije 3.godine nigdje. Sve se to dođe na svoje. 

  • Lovenami555

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Thanks for coming and good information.

    Goldenslot [goo.gl]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.