Rani simptomi trudnoće

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Aleks1205

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Evo pisem prvi put jer sam luda 😂
    Radimo na bebi vec 6+mj i svaki mjesec samo se razocaram. Danas mi je 10dpo ali vec 5 dana osjecam se cudno, vrti mi se u glavi, idem svakih pola sata u wc i paradajz juha mi smrdi kao da je pokvarena. Osjetim bolove u leđima i stomaku, kao da cu dobiti. 6dpo sukrvica iz nosa sto mi se nikad ne desava (osim u prosloj trudnoci). I sad sam sva luda jer se tako cudno osjecam, nikad nisam imala nikakve simptome proteklih 6mj kada sam se nadala + nego sada. Ne znam jel to od prevelike zelje ili stvarno😂
    Mogu li simptomi uopce i doci tako rano??? 💭 
     sutra ujutro bi pravila test ali bojim se da je rano pa da cu se samo razocarati opet, jer svaki put kad sam pravila dan poslije ocekivane menstruacije dobila  bi kroz sat vremena…
    Utjesite me jer stvarno jedina stvar koju zelim ugledati je ⏸️ ..

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Ja sam dobila simptome tek nakon izostanka m..neke zene osjete promjene i prije izostanka, ja sam iskreno uvijek imala sve moguce simptome i svaki put dosla m, a taj ciklus kada sam ostala trudna nista posebno nisam primjecivala..zelim ti svu srecu da je kod tebe trudnoca u pitanju :) meni je test pokazao blago pozitivno 4 dana prije ocekivane m

  • Aleks1205

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    baby

    Ja sam dobila simptome tek nakon izostanka m..neke zene osjete promjene i prije izostanka, ja sam iskreno uvijek imala sve moguce simptome i svaki put dosla m, a taj ciklus kada sam ostala trudna nista posebno nisam primjecivala..zelim ti svu srecu da je kod tebe trudnoca u pitanju :) meni je test pokazao blago pozitivno 4 dana prije ocekivane m


    Hej, evo ja opet. Sutra trebam dobiti m, ali jutros u 4 kad sam isla piskit (inace ne idem po noci na wc ali sinoc sam skoro pukla, 3x sam se budila) ugl kad san se obrisala na papiru je bilo roza ali skroz malo. I stavim ulozak i u 7 kad sam ustala odem opet na wc i na ulosku samo tockica. Sad mi vise ne ide nista. Moze li to biti implantacijsko krvarenje ili? Nisam radila test htjela sam cekati izostanak menstruacije ali sad me ovo zbunilo. Malo me bole leda i imam blage grceve u donjem dijelu trbuha. 

  • Avatar Acqua

    Acqua

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Aleks1205

    baby

    Ja sam dobila simptome tek nakon izostanka m..neke zene osjete promjene i prije izostanka, ja sam iskreno uvijek imala sve moguce simptome i svaki put dosla m, a taj ciklus kada sam ostala trudna nista posebno nisam primjecivala..zelim ti svu srecu da je kod tebe trudnoca u pitanju :) meni je test pokazao blago pozitivno 4 dana prije ocekivane m

    Hej, evo ja opet. Sutra trebam dobiti m, ali jutros u 4 kad sam isla piskit (inace ne idem po noci na wc ali sinoc sam skoro pukla, 3x sam se budila) ugl kad san se obrisala na papiru je bilo roza ali skroz malo. I stavim ulozak i u 7 kad sam ustala odem opet na wc i na ulosku samo tockica. Sad mi vise ne ide nista. Moze li to biti implantacijsko krvarenje ili? Nisam radila test htjela sam cekati izostanak menstruacije ali sad me ovo zbunilo. Malo me bole leda i imam blage grceve u donjem dijelu trbuha.


    Moze biti, da. Ali ne i ne mora. Najbolje cekaj da ti izostane menstruacija, pa napravi test da si sigurna!

  • Aleks1205

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Acqua

    Aleks1205

    baby

    Ja sam dobila simptome tek nakon izostanka m..neke zene osjete promjene i prije izostanka, ja sam iskreno uvijek imala sve moguce simptome i svaki put dosla m, a taj ciklus kada sam ostala trudna nista posebno nisam primjecivala..zelim ti svu srecu da je kod tebe trudnoca u pitanju :) meni je test pokazao blago pozitivno 4 dana prije ocekivane m

    Hej, evo ja opet. Sutra trebam dobiti m, ali jutros u 4 kad sam isla piskit (inace ne idem po noci na wc ali sinoc sam skoro pukla, 3x sam se budila) ugl kad san se obrisala na papiru je bilo roza ali skroz malo. I stavim ulozak i u 7 kad sam ustala odem opet na wc i na ulosku samo tockica. Sad mi vise ne ide nista. Moze li to biti implantacijsko krvarenje ili? Nisam radila test htjela sam cekati izostanak menstruacije ali sad me ovo zbunilo. Malo me bole leda i imam blage grceve u donjem dijelu trbuha.

    Moze biti, da. Ali ne i ne mora. Najbolje cekaj da ti izostane menstruacija, pa napravi test da si sigurna!


    Sutra ako ne dobijem napravit cu test… :) 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.