Rani simptomi trudnoće

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Verka15

Broj poruka: 1

Prijavi adminu

Pozz da li je moguce da sam trudna a imala sam odnos tokom menstruacije muz je svrsio u mene 3 puta

Broj poruka: 29

Prijavi adminu

Verka15

Pozz da li je moguce da sam trudna a imala sam odnos tokom menstruacije muz je svrsio u mene 3 puta

Je. 🙂 Statistički gledalo, mala je šansa, ali ukoliko su ciklusi kratki, neredoviti ili je doslo do poremećaja ciklusa taj mjesec, dakako da postoji. 

• telepatija

Broj poruka: 2

Prijavi adminu

Pozdrav zene. Upravo sam napravila profil na ovom portalu nova sam.Planiramo trudnocu, ciklusi su mi redovni 28, zadnji put sam imala menstruaciju 29.4, nemam nikakvih simptoma
    Imali smo odnose za vrijeme ovulacije(plodnih dana) 12.5-13.5.Sad me buni to sto me grudi ovaj mjesec uopste ne bole, a bas uvijek me bole 7dana  pred menstruaciju.Ne znam da li je neko imao takvo iskustvo, meni se prvi put desava ovo da se  grudi nisu pomakle ni mm :D 

lilika

Broj poruka: 23

Prijavi adminu

Pozdrav, ja nisam imala nikakvih simptoma osim blago povišene temperature 36.9 (inače je 35). Kasnila mi je 4  dana,a test je pokazao + 😍😍😍😍😍. 

Sla

Broj poruka: 44

Prijavi adminu

Pozdrav mame, nova sam n’a forumu i trebam pomoc! 
    Zadnja meca bila 30tog Maja ovulacija 13tog juna sledeca ocekivana meca 26 tog juna . Da napomenem da su mi uvek na28 dana. Pre 2 dana sam počela krvariti ali jako slabo tačkasto roze braon mislila sam da je implatacijsko krvarenje ali danas me je počeo boliti stomak i donji deo ledja i to jače . Bila na hitnoj rekli da je sve ok nema infekcija niti bilo čega lošeg da sačekam sl nedelju pa da uradim test . Dali je neko imao sličnu situaciju. Hvala unapred na odgovorima

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.