Rana trudnoća

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SarahZg

    SarahZg

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, htjela sam napravit temu da budemo jedna drugoj podrska i da razmjenjujemo iskustva i savjete.

    Ovo mi je druga trudnoća, jos nisam imala prvi pregled i lagano me hvata panika zbog lošeg iskustva s  prvom trudnoćom koja je završila s tzv tihim/propuštenim spontanim, Kakva su Vaša iskustva za sada?

    [lilypie.com]

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Pridruzi nam se na temi zimske bebe 😊

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • nina7634

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok drage moje… 
    Evo i mene 😘😘😘😘😘
    Dakle: druga trudnoca, po mojoj racunici 6+2. Prvi uzv potvrdena, beta fino raste, simptomi su tu… Sve top👆👆👆💪. 
    Ali ja imam uzasnu tremu pred sutrasnji uzv. Oce li srceko kucati?! Od svega sto procith uhvatila me panika 

  • Avatar Redhead

    Redhead

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene… ja sam 5+4. U subotu sam zavrsila na hitnu s krvarenjem dobila Dufaston. Krvarenje stalo pa se pojavio nekakav smedj iscjedak i dr mi dao Utrogestan jucer. Primjenjujem vaginalno, nemam nikakvih bolova jedino sta nemam bas apetita i spava mi se. U ponedjeljak imam kontrolu a kako u subotu nijr viden plod jer je prerano nadam se da oce u ponedjeljak. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivana.28

    Ivana.28

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Ja sam sada u 5 tj. U godinu dana sam imala 3 spontana i stvarno sam u strahu.. Bila sam na pregledu i imam terapiju folnu i aspirin.. Doktorica kaze da je nalaz uredan za 5 tj. I da dodem za tjedan dana da ce se tada sve vidjeti i srceko .. 
    Kada ste vi vidjeli srce na ultrazvuku?

    [lilypie.com]

  • Avatar Redhead

    Redhead

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Ja sam u ponedjeljak. 6+2 i srceko je bilo ❤

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivana.28

    Ivana.28

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Iskreno se nadam da cu vidjeti ❤ to ce me sigurno smiriti.. 😄

    [lilypie.com]

  • Sreća5618

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Poozdrav trudnice, i ja sam otisla rano na pregled zbog smedjeg iscjetka i vec jednog spontanog. Dobila sam utrogestan i mirovanje do sledeceg pregleda kada cemo nadam se vidjeti srceko… budite mi dobro i mislite pozitivno 😊

  • Avatar Redhead

    Redhead

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Mene je smirilo ali svaki put kad me malo zagrci ( sta je normalno) me neko strah uhvati..  valjda to tako ide, prva trudnoca pa eto

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.