Putovanje beba u autobusu

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    cure jel ikoja putovala sa bebom na duže u autobusu
    ja bi možda išla as mamom u zagreb iz splita al bi trebala povest curu koja će tad imat 9 miseci,
    kako to uopće izvest, nosit as il šta i jeli to ikako izvedivo? ipak je to putovanje od par sati

  • IMI

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Kumovi su iz Njemacke doputovali sa dva klinca stara 1god i 2,5 godine bez ikakvih sjedalica. Iskreno, ja se ne bih usudila! Probaj nazvati neki autobusni kolodvor i provjeri kakva je praksa i da li mozes bebu staviti u as jer je ipak koliko toliko sigurnije i udobnije za bebu. Ne znam samo imaju li kakvi pojasevi za as!?

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Mislim da autobusi imaju pojaseve samo na prva četiri sjedala i to nisam sigurna kakvi su i može li se dobro učvrstiti sjedalica. Puno sam putovala autobusom i viđala puno mama s bebama i uglavnom su ih držale u rukama. Ja se ne bi usudila.

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    nebi ni ja u rukama malo mi je previše 6-7 sati da mi je u rukama.. znači  ništa od mog puta

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Tonka18


    nebi ni ja u rukama malo mi je previše 6-7 sati da mi je u rukama.. znači  ništa od mog puta

    Tonka a opcija vlak?

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    neznam jer mi mama vodi seku na kontrolu i one uglavnom idu busom jer moja mama ne voli vlakove,  a ja bi se uštekala njima, al nemam kome L ostavit i onda bi išla samnom,

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Tonka18


    neznam jer mi mama vodi seku na kontrolu i one uglavnom idu busom jer moja mama ne voli vlakove,  a ja bi se uštekala njima, al nemam kome L ostavit i onda bi išla samnom,

    aha,… meni opcija vlak zvuči čisto ok, imaš direktno, ne drnda ko bus, u as i na sjedalo, naravno nije to kao i u autu, ali ovako za par sati, ne znam nisam pametna…

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Vlak je odlicna opcija, ako je imas.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Pa provjer to za pojaseve u busu. Ništ ne košta da odeš pitati 

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    kaj ide starom cestom bus.. zar nije sada da si iz st u zgb za 2 sata

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.