Puknuce vodenjaka-ciscenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar priks

    priks

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    JeanGenie


    Je,je, sve je ok! Ma moj malac je čudo  Već nakon pet dana je izašao iz inkubatora, odmah počeo dojiti normalno i nije bilo nikakvih posljedica. Osim traume od poroda za cijeli život 
    Kod mene je problem bio streptokok koji nije bio detektiran i pokupio bi ga i da je ekspresno izletio van. Baš ću otvoriti temu o tome brisu jer u principu jako malo liječnika ga radi iako je obavezan..

    Da,baš….grozno….a kako se to može uopće otkriti prije poroda?? Postoji li neki poseban test, bris ili nešto ili ne? Možda da pitam ginekologicu sada kad budem išla na pregled? (ali čak mislim da sam to već nešto slično i radila, neki bris, pa sam imala e.coli - koje sam se riješila, a ovo drugo je bilo negativno)…moram provjerit 

  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Ako se radi o beta hemolitičkom streptokoku, meni je moja ginekologica uzela bris kojeg sam nosila na analizu kad sam ušla u 35. tjedan trudnoće. 

    JeanGenie, kako misliš nije bio detektiran? Nitko ti nije radio bris ili?

  • Avatar JeanGenie

    JeanGenie

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    TanjaV.


    Ako se radi o beta hemolitičkom streptokoku, meni je moja ginekologica uzela bris kojeg sam nosila na analizu kad sam ušla u 35. tjedan trudnoće. 

    JeanGenie, kako misliš nije bio detektiran? Nitko ti nije radio bris ili?

    Da, moj tadašnji ginekolog (koji inače radi u bolnici gdje sam rodila) nije mi ga uopće napravio.. Da sad ne idemo off topic, svoj slučaj sam opisala u temi Bris na streptokok.

  • Avatar ribica11

    ribica11

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Zanima me kako izgleda kad pukne vodenjak i kako prepoznati?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Meni je puknuo vodenjak sa 35 tjedana, bila sam pod tusem, spremala se za van. Osjecaj je kao da nekontrolirano piskis. Posto sam ja bila pod tusem nisam bila sigurna, ali na to sam prvo pomislila jer skuzis da neka vodica tece iz tebe. Kad sam se otusirala nista..prestalo, ja susim kosu, jos sam isla pojest rucak koji sam skuhala i jos uvijek nisam sigurna jel to bio vodenjak i onda sam se sjetila testa..sjela sam na wc, stavila si maramicu izmedju i nakasljala se i iscurilo je malo vodice. To mi je bio znak da je to plodna voda, kad sam se pocela spremat i oblacit za bolnicu presvacila sam se tri puta jer je to pocelo nenormalno curit, cista prozirna voda. U bolnici su mi rekli da se plodna voda stvara i da nema panike, da necu ja tako brzo rodit jer je prerano, mislili su cekat dva dana, ali ja sam dobila trudove i rodila za 15 sati.

  • Avatar ribica11

    ribica11

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    hvala, neki strah me uhvatio da neću prepoznati i da će se dogoditi pod tušem i da neću znati 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mum_to_be

    mum_to_be

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Meni je vodenjak puknuo sat vremena nakon sto sam dosla u rodiliste s nekom cudno laganim trudovima. Ali dosli su na tri minute razmaka i tako cijelu vecer pa sam otisla u rodiliste. Bila sam otvorena prst i pol kad sam stigla. Nikakvu bol nisam osjetila kad je puknu. Samo voda prozirna iscurila iz mene, najprije malo vise kasnije je to samo lagano curkalo. Tada su krenuli pravi trudovi i otvorila sam se vrlo brzo, dva sata nakon sto mi je plodna voda pukla otvorila sam se skroz.

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Meni je pukla plodna voda u 36tt, bila sam na putu i nisam uopce kontala da je to to, niti da je stezanje jajnika trudovi….tako da sam ja u bolnicu dosla tek nakon cca 10 sati od prve dvi kape vode…a rodila otprilike nakon 20ak sati na carski rez…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.