Prvi mobitel?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Diči

    Diči

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    moja ide u prvi razred i nema ga i mislim da je za to ipak još rano

    Think pink

  • tanja22

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Da u ovo vrijeme dijete već jako dobro barata i mobitelom i internetom već u prvom razredu. Samo sam mišljenja da ne treba kupovati skupe mobitele iz više razloga.

    tanja

  • tanja22

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    To svaki roditelj najbolje zna, tu nema pravila.

    tanja

  • Avatar Rozalija

    Rozalija

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Najstariji sin je tek sad za firmu na kraju 8. razreda dobio novi mobitel, kćer si je za 12. rođendan prošle god. kupila rabljeni mobitel, ali se pokvario pa smo joj sad za 13. kupili novi. A mlađi sin je završio 1. razred i dosta djece imaju mobitel, ali on nema jer mislim da je premali. Zna se njime služiti, ali mu ne treba jer mu je škola blizu.

    [lilypie.com]url=http://lilypie.com [lilypie.com]] [lilypie.com] [lilypie.com] [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.