prvašići i produženi boravak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marina404

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dragi roditelji
    moje dijete postaje prvašić ove godine i opcija za školu je produženi boravak
    pa nas zanima koja su vaša iskustva i mišljenja.
    Ako DA zašto da, a ako NE zasto ne.

    hvala!

  • Avatar EcioiGabi

    EcioiGabi

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Moja curica je išla u produženi boravak, kao i većina djece u njezinom razredu. Mogu reći da sam bila dosta zadovoljna jer je tu bio red igre i zabave, red pisanja zadaće. Učiteljice su  u produženom boravku s njima radile. Sva je zadaća na kraju tjedna bila napisana još u školi, pa su za vikend bili slobodni. Imali su dosta i slobodnih aktivnosti, npr. likovnih i sl. što je moju Gabi posebno oduševilo. Bio je tu naravno i ručak, užina. Mislim da joj je bilo lakše i da se upozna bolje s djecom, tako da nisam imala zamjerki, jedino mi je bilo žao što je morala biti tako dugo u školi, npr. nastava završi u 11, a ona ostaje do 4, ali koliko sam primijetila to nju i nije baš smetalo, pa je i meni onda bilo lakše.

  • Marina404

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    huh!
    sad mi je malo lakše…komentari kojih sam se ja naslusala jesu tipa: djeca su smoždena nakon 8-9 sati provedenih i školi, ne nauče sami učiti (upravo jer učiteljice rade s njima svaki dan i pomažu oko zadaća…)
    al ovo Eci zvuči sasvim zadovoljavajuće.
    :)
    hvala

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Marina404


    huh!
    sad mi je malo lakše…komentari kojih sam se ja naslusala jesu tipa: djeca su smoždena nakon 8-9 sati provedenih i školi, ne nauče sami učiti (upravo jer učiteljice rade s njima svaki dan i pomažu oko zadaća…)
    al ovo Eci zvuči sasvim zadovoljavajuće.
    :)
    hvala

    moja kćerka ce na jesen u 1 razred i isto sam ce biti na produženom boravku ali cula sam samo pozitivne komentare kada krenemo znat cu više… :D

    DOCKY

  • lucija8

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Sin mi je isao u boravak prva 2 raz(sad je treci),ispisala sam ga upravo zbog navike ucenja.On je obozavao boravak jer su sve odradili tamo,ali moram priznat da smo u 3 raz imali malih problema upravo zbog boravka.Iako je on i dalje odlican ucenik,vidi se komocija boravka.
    Kcer mi sad krece u prvi razred i opet sam ju dala u boravak,upravo zbog druzenja,ali mislim da ce u 2 raz ic doma

  • vlatkavugribeclaosin

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozrdav 

    Mama sam dječaka sa posebnim potrebama kji ove godine kreče u prvi razred . 
    Moj mali će osnovnu školu pohađati po  IP programu . Zanima me dali postoji neki određeni program rada sa djecom u boravku , mislim  nešto posebno organizirano za takvu djecu . 
    Puno hvala 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.