Proširene vene u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Lunica nadam se. Mama mi je imala proširene kapilare i vene, baka također. Ne izgleda ni malo lijepo, ali istina ne smeta mi. Osim što me zateže na pregibu iza koljena. Znam za laser, a laser ih navodno skroz prži. One nisu mrtve nego proširene, pa ne znam koliko je to dugoročno dobar tretman. Al svakako ću ih ić uklanjat nekom metodom jer ih je previše.. 

    [lilypie.com]

  • baMAMA

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Cure, krenula me je boljeti jedna vena koja se je u prošloj trudnoći bila proširila (nakon trudnoće je bila splasla).. sada sam 14.tt i već me je počela peckati. Nalazi se visoko na stražnjoj strani bedra. Ne znam kako spriječiti da se situacija više pogorša?!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.