procjena tezine beb

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ljeto777

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    kolilo su vase bebe bile procjenjene oko 30 tj?moja je evo jucer tocno 30 tj 1600 grama .sta mislite jel to ok?

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    30tj+2d-1700g 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • ljeto777

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    barbs

    30tj+2d-1700g


    i kolio je bila kad se rodila?

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ljeto, nisam još rodila  Termin mi je 27.09. Sada sam 32+2 trudna  Meni doktor nije rekao ništa. Danas idem kod soc.ginekologa (jer zadnje  mjerenje sam imala u bolnici) i pitat ću ga info o tome koliko je velik itd itd… procijenjen je da je 10ak dana veći nego bi trebao biti… znači, kao da sam skoro 34 tj trudna… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    ljeto777

    kolilo su vase bebe bile procjenjene oko 30 tj?moja je evo jucer tocno 30 tj 1600 grama .sta mislite jel to ok?


    Moja bebica u 30tt je imala 1350g. Sad sam 33tt, sljedeci pregled mi je u 35tt. Bas me zanima koloko je dobila. Gin mi je rekla da je ta gramaza za te tjedne super. Dok mi je kolegica rekla da je njena mala u 30tt imala 2400g a rodila se sa 4500g. Tako da mislim da nije bitno toliko kolika je gramaza vec kako napreduje i dal je sve ok.


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me, potpisujem! Eto, meni je danas 32+2 a težak je 2363g i po vel ispada da je za 35+1  I rekao je da je sve to ok 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Uzv moze dosta pogriješiti i gore i dole.. meni je u 32t bio 2200,u 36t 3000,rodio se na kraju sa 3030.. i jos mi je gin rekao da ce biti veca beba,i da po uzv kao ima vecu glavu,na kraju mrvica sa normalnom velicinom glave 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Amelie, slazem se! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Ma da,nemojte se previse zamarat s tim,moze biti pola kg dole,gore 🙂a ja sam zadnjih mjesec dana bila u strahu kako cu rodit veliku bebu 😀😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ma drek te njihove procjene, pet dana prije poroda procijenjena na 3700 g,a rodila se sa 4180

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.