Problemi sa spavanjem

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Colt

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima
    Trudna sam 6+2 MPO. Sutra prvi uvz 😘
    Od samog postupka dosta loše spavam, a stalno sam umorna. Svjesna sam da su u pitanju živci ali ovo već sad lagano prelazi svaku mjeru 
    Pišanje je barem 2 puta noću i drugi puta bude oko 3 i dalje brojim ovce. Kako se vi nosite sa nesanicom, ako je imate

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Colt čestitke! Sve je to jako stresno i mpo i prvi uzv ,normalno je da ne spavaš,ali koliko se sjećam to sve prođe u drugom tromjesečju. Onda ćeš bit puna energije ,pa ćeš osjetiti prve pokrete,i sve će bit super. Šta se tiče piškenja po noći, to je konstanta,ja svake noći bar 3x,ali privikneš se i nastaviš spavati. Sretno!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Colt

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Noćas spavala super. Išla pišat samo jednom  Zaključak; držim se budna do 9 barem  🤣🤣🤣🤣 ko moja baba 🤣🤣🤣

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.