Pretila djeca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Jojo5

Broj poruka: 564

Prijavi adminu

Možda čak i nije toliko problem u hrani koliko je problem u nekretanju i neaktivnosti djece. Ja sam kao klinka jela sve, kasnije i nezdravu hranu poput pizze, čevapa i gluposti iz pekara i sl. No stvar je u tome da kod nas doma u frižideru nije nikada bilo gaziranih sokova, nismo kupovali smokije i čipseve na izvoz a obiteljski ručak se nije održavao nikada u Mc Donaldsu i slično. A nismo ni visili ispred telke nego u parku… Sve je do roditeljskih navika i puno aktivnosti

krafnica

Broj poruka: 242

Prijavi adminu

Moj bratic ima 14 godina i 82 kile. Ok, visok je al je debel. Od cega? Od malena je najvise sa bakom. Baka radi palacinke, krafne i sve kaj si on pozeli samo da bude mir u kuci. Spajza je puna slatkisa, a normalnu hranu jedva pogleda…al opet, mozda ne bi ni to bio tolki problem da mali ne sjedi cijeli dan za kompom, razgovara na skype sa najboljim frendom koji zivi 3 kuce dalje jer su lijeni doc jedan drugome…sport ne dolazi u obzir zbog ljenosti…i drago mi je da imam takav primjer jer sas bar znam sta ne zelim za svoje dijete…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.