Prerano otvaranje (tokoliza)

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ornela

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozz mame… S puna 24tj,hospitalizirani smo zbog preranog otvaranja,tada je cervix bio 3cm…serklaz mi nije stavljen,dva tj.nifeprina i u 27tj tokoliza….sad smo u 29tj. I predpostavljam da cemo na tokolizi bit do ulaska u 36tj. ( Cervix trenutno 22cm…iz nutra otvoreni u v,beba i posteljica nisko)… Ima li tko kakvih iskustava?? Do kad na tokolizi?? Koliko ste bili u bolnici?? Kad ste rodile?? Pozz 🤰🍼🧸❤️

  • Avatar ...PoisonIvy...4321

    ...PoisonIvy...4321

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Nemam jos iskustva sa tokolikom, ali trazim informacije o trudnoci nakon konizacije. Trenutno mi je duzina cerviksa 3 cm i gin nije nista komentirao vise je u fazi “ pratit cemo, vidjet cemo”. Niti je spominjao mirovanje niti nista. Ja gledam da se ne forsiram i da vise lezim i bojim se kako ce biti. U prosloj t 21tt 1 cm otvorena- poslana kuci na mirovanje, 32tt 2 cm otvorena - poslana kuci na mirovanje 34tt 4 cm otvorena- posla kuci na mirovanje 35+5tt 5 cm otvorena- poslana kuci na apsolutno mirovanj 37+0 tt dobila trudove u 3.30 i 4.05 rodila. Nitko me nije slao u bolnicu, nisu spominjali ni tokolizu ni serklazu. Super je na kraju ispalo, a moglo je biti svega. Drzi se draga 

    [lilypie.com]

  • Ornela

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    ...PoisonIvy...4321

    Nemam jos iskustva sa tokolikom, ali trazim informacije o trudnoci nakon konizacije. Trenutno mi je duzina cerviksa 3 cm i gin nije nista komentirao vise je u fazi “ pratit cemo, vidjet cemo”. Niti je spominjao mirovanje niti nista. Ja gledam da se ne forsiram i da vise lezim i bojim se kako ce biti. U prosloj t 21tt 1 cm otvorena- poslana kuci na mirovanje, 32tt 2 cm otvorena - poslana kuci na mirovanje 34tt 4 cm otvorena- posla kuci na mirovanje 35+5tt 5 cm otvorena- poslana kuci na apsolutno mirovanj 37+0 tt dobila trudove u 3.30 i 4.05 rodila. Nitko me nije slao u bolnicu, nisu spominjali ni tokolizu ni serklazu. Super je na kraju ispalo, a moglo je biti svega. Drzi se draga


    Hvala puno…znaci nam to… Prva trudnoca mi je bila idealna… Nekad razmisljam,kak netko moze kuci mirovati,a ja ovako…. Al iduci tj.kad zaokruzimo 30tj.bit ce mi lakse….Valjd i doktori znaju sta rade 😔 Samo da mi udjemo u 36tj. Ja zadovoljna…. Pozz 💞

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.