Prenatalni vitamini

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sanya123

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Pijem od Solgara prenatalne i uzela jucer od bioandine kapsule crvene mace, M pije za sad neke DM tablete. E sad, uzela budem mu neke bolje pa molim preporuku suplemenata za M :) takoder molim jel neka baš ima neke super iskustva sa crvenom macom te na koji način se manifestira. Hvala :)

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    25.04.2024. 22 mm
    Termin 28.11.2024.
    [tickerfactory.com]

  • anny35

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    Mislim da se maca ne smije piti u trudnoci. Provjetite to. Catafertyl ima i za zene i za muske.

  • sanya123

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    anny35

    Mislim da se maca ne smije piti u trudnoci. Provjetite to. Catafertyl ima i za zene i za muske.


    Mislim da sam i ja to pročitala ali za sad još nisam trudna. Čitala sma da ju je dobro piti jer pomaže očuvanju zdravlja reproduktivnog sustava. 

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    25.04.2024. 22 mm
    Termin 28.11.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Bebika

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    ~Tina~

    Pozdrav,
    prije mjesec dana ostala sam trudna (po prvi put) ali nažalost završilo se kao biokemijska trudnoća. Doktor u bolnici mi je savjetovao piti prenatalne vitamine, a obzirom da sam potpuno nova u svemu ovome zanima me koji su se vama pokazali kao najbolji.
    Unaprijed hvala 😊


    Pozdrav, nemoj da te biokemijska obeshrabri. I meni je prva trudnoca zavrsila tako nazalost. Nakon toga je prošlo 6 ciklusa pa sam zatrudnila. Ovoj se sad iskreno ne mogu ni radovati bas zbog te biokemijske ali evo nadam se da ce ovog puta biti uredu. Unatoč jako redovitim odnosima trebalo je dugo da zatrudnim. Nekom bude drugi mjesec od biokemijske. Zadnji mjesec je decko pio cink i maticnu mlječ a ja sam na folatima mjesecima. Ne znam ako je to sta pomoglo. Sretno vam 🍀💓

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.