Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Divna 🎀

    Divna 🎀

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Anci, zaboravila pitati embriologa, ali mislim da vracamo obje, vidjecu u cetvrtak sta mi preporuce 😁 muz ionako navija za blizance kaze “ jednim udarcem dvije muhe”🙈 a i zao mu sto sve ovo prolazim..
    Monikica, tvoja beta je odlicna, probaj se malo opustiti, znam da nije lahko, cestitam 🥳

    👩‍🦰 32 FSH 18 💞 🧔 30 Asthenozoospermia
    1. ICSI 11/2021 ( Femara, Gonal 225, Cetrotide, Ovitrelle)➡️6🥚➡️ 2x3d🐧 FET 12/2021 beta 💫13dpt 449💫 15dpt1069💫
    [lilypie.com]
    ___________________________
    “I’m not telling you it’s going to be easy, I’m telling you it’s going to be worth it.”

  • Avatar nika0302

    nika0302

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    zg123

    Cure,
    Transfer 2 blastice mi je bio u cetvrtak 25.11. Znam da je rano, al sam ja adrenalinski ovisnik o testovima hh ovo je test od jutroshttps://ibb.co/x16kcsg [ibb.co]od kineza.
    Međutim, radila sam i prije par mjeseci i isto mi je bila linija, mislim evaporacijska jer trudna nisam bila 😓https://ibb.co/qryRmGg [ibb.co]
    Kaj vi mislite, jel se uopce moze vidjet 5. dan transfera ista? Hvala na info :)


    Vidi se lijepa crtica, najbolje ponovi za 2 dana pa da vidiš da li tamni…rano je,ali znalo se curama vidjeti…🍀 drzim 🤞 da je to to….samo neka tamni

    👱‍♀️28god AMH 30,4👦29god , oligoasthenozoospermia
    BetaPlus
    11/2019 ICSI- 1trodnevni⛔
    11/2020 ICSI- 1 trodnevni ⛔
    2/2021 FET blastica ⛔ biokemijska
    4/2021 FET blastica ⛔
    Pol.Škvorc
    11/2021 ICSI 10js, 7 oplođeno, 15.11. vraćena 2 trodnevna
    30.7.2022. stigla naša curica Vita 💗

  • Avatar Divna 🎀

    Divna 🎀

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Sani88

    Divna sretno, drzim fige da se obje prime 🥰🤞
    Monkica24 podrzavam tvoju odluku, sad ces sigurno bit mirnija, super beta 🥰🥰


    Hvala Sani88, nadam se 🥰

    👩‍🦰 32 FSH 18 💞 🧔 30 Asthenozoospermia
    1. ICSI 11/2021 ( Femara, Gonal 225, Cetrotide, Ovitrelle)➡️6🥚➡️ 2x3d🐧 FET 12/2021 beta 💫13dpt 449💫 15dpt1069💫
    [lilypie.com]
    ___________________________
    “I’m not telling you it’s going to be easy, I’m telling you it’s going to be worth it.”

  • Avatar Iman

    Iman

    Broj poruka: 476

    Prijavi adminu

    Sani88

    Mashkica meni se isto cini tamniji od jucerasnjeg jutarnji cb, prva slika, a ovaj drugi zanemari, ne mozes ih uporedjivati , uvijek treba na istoj vrsti testa testirat, ide prema dobrom kako se meni cini🥰
    Iman22 dobrodosla, i ostani tu s nama, dobit ces puno podrske 😊 ja zelim ti puno uspjeha na fetu😊. A koliko znam kofein ne smeta osim ako ne pijes kavu sa hrpom secera unutra, a sto se tice prehrane opcenito, probaj izbacit tj, zamijenit sve nezdravo zdravijom verzijom, jer za sve postoji zdravija zamjena 🥰


    Sani88 hvala ti punooo ❤ svako dobro zelim takodjer..
    Pijem iskljucivo crnu kafu, i ne previse, 2 najvise dnevno, ali ne velike nego kao recimo obicni espresso.. a evo radim zaista na sebi, ali najveci problem mi je sto je mene sada strah da mi je ostalo premalo vremena a previse kg.. pfff.. i da ce to sve pokvariti 🤔

    👩 31 godina - sve ok
    🧔30 godina - azoospermia
    10/21 - aspiracija
    20.12.21 FET 2 blastociste - beta 11dpt 9.2, 19dpt 31, 23dpt 452 - vanmatericna 💔
    8.6.22 FET 2 blastociste - 7dpt +🍀
    ❣beta 1. 20.6. (12dpt) - 1884.8 ♡ 💞
    ❣beta 2. 22.6. (14dpt) >3000 ♡🍀
    UZV. 19.7. (7+6) ❤❤ 🙏🍀
    Heparin 0,4 💉 - od 23tt heparin 0,6
    Panorama ✔ curica 💗 i decko 💙
    01/2023 Stigla naša dva sunca ❤💙

  • Avatar Divna 🎀

    Divna 🎀

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    zg123

    Cure,
    Transfer 2 blastice mi je bio u cetvrtak 25.11. Znam da je rano, al sam ja adrenalinski ovisnik o testovima hh ovo je test od jutroshttps://ibb.co/x16kcsg [ibb.co]od kineza.
    Međutim, radila sam i prije par mjeseci i isto mi je bila linija, mislim evaporacijska jer trudna nisam bila 😓https://ibb.co/qryRmGg [ibb.co]
    Kaj vi mislite, jel se uopce moze vidjet 5. dan transfera ista? Hvala na info :)

     Ja nemam iskustvo sa testovima poslije transfera, ali kako i sama vidis, zna baciti sjene i kad nema trudnoce. Inace kod tih kineza je dosta dobra osjetljivost ali nekad cijela tura testova zna bacati lazne sjene. 
    Ja bih kupila neki drugi, mozda Muller, pa vidi ujutro ili za 2 dana situaciju. Drzim fige da bude pozitivan 🤩🤞🤞

    👩‍🦰 32 FSH 18 💞 🧔 30 Asthenozoospermia
    1. ICSI 11/2021 ( Femara, Gonal 225, Cetrotide, Ovitrelle)➡️6🥚➡️ 2x3d🐧 FET 12/2021 beta 💫13dpt 449💫 15dpt1069💫
    [lilypie.com]
    ___________________________
    “I’m not telling you it’s going to be easy, I’m telling you it’s going to be worth it.”

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Mashkica Gravignost mini pokazuje slabiju crtu za istu betu. Ne brini! Lijepo ti se vidi i bit ce to super!

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Leky

    Leky

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Leky kako se ti osjecas?


    Hey,
    Hvala ti na pitanju, svaki dan novi simptom 🤣 
    Danas mi se jako vrti u glavi i neka slabina, kao kad se tek pocnes pikati, sad ne znam da li je tlak ili sta. Povremeno pikanje u jajnicima, tupost u zdjelici i cice me bole jos od stoperice, pa neki osjecaj kao da cu dobiti, pa ga nema, pa toplina, pa je nema i tako roller coaster 🤣 Kako si ti? Ces raditi test prije ili cekas betu?

    Ja 32, M 33 / KbcRi
    Zenska neplodnost povezana sa muskim cimbenicima (teratozoospermia), endometrioza, adenomioza, Hashimoto, povisen prolaktin, niski AMH
    11/2021 stimulirani postupak (Decapeptyl, Gonal, Ovitrelle), 1 🥚, beta + ❤
    Mini anomaly, kombinirani probir, Anomaly scan ✅
    01.08. nasa princeza Elena 👶❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Monkica24 🍀

    Monkica24 🍀

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    nika0302

    Monkica24 🍀

    jutro curke, nikako se javiti stalno neka gužva… Ja sam ipak jučer na svoju ruku vadila 3. betu, nije mi vrag dao mira…. 677 je♥♥♥ beba zmaj … sad u miru čekam UZV idući tjedan!

    Čestitam svima na lijepim vijestima, vidim neke pozitivne testiće danas, super izgledaju! držim fige!

    Supeeeeer ❤❤🍀🍀 ja sam isto razmišljala dal da vadim alu neću, vjerovat ću im da je i moj broj dobar, ionak si do uzva ne mogu pomoći kakva got beta bila


    nika ja vjerujem da je tvoja skroz ok, već u startu si imala veće vrijednosti od mene ♥ Ja sam se malo bojala jer je u početku bio relativno niži broj, ali kao što se pokazalo sve je to ok. 

    ja-38 g., AMH 10.1; inzulin. rez.; on-39 g. dg. oligoasthenozoosp;
    14.2. prirodnjak; 22.2. ❌ ovulacija
    06.3. 1. stim. - Rekovelle, Menopur, Cetrotide; 18.3. asp. (4 js); 21.3. ET -1 trodnevni; ❌
    02.6. - prirodnjak; 06.6 neg. asp. ❌
    04.9.21 - 2. stim.: Bemfola, Cetrotide; AMH 15.6; asp. 17.9.- 5 js; 🐧🐧🐧 🐧- ET 22.9 1 blastica-❌
    13.11. FET 🐧; b- 96,9; b-259,2; b-677; 21.12. UZV 7+6 imamo 💙 Baby Viktor 19.07.22.

  • Avatar Monkica24 🍀

    Monkica24 🍀

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Monkica24 🍀

    jutro curke, nikako se javiti stalno neka gužva… Ja sam ipak jučer na svoju ruku vadila 3. betu, nije mi vrag dao mira…. 677 je♥♥♥ beba zmaj … sad u miru čekam UZV idući tjedan!

    Čestitam svima na lijepim vijestima, vidim neke pozitivne testiće danas, super izgledaju! držim fige!

    Toooooo generacijo!!! Ajde stvarno probaj u miru cekati iduci uzv 😀 čestitam!!


    ♥♥ obećajem neću više 

    ja-38 g., AMH 10.1; inzulin. rez.; on-39 g. dg. oligoasthenozoosp;
    14.2. prirodnjak; 22.2. ❌ ovulacija
    06.3. 1. stim. - Rekovelle, Menopur, Cetrotide; 18.3. asp. (4 js); 21.3. ET -1 trodnevni; ❌
    02.6. - prirodnjak; 06.6 neg. asp. ❌
    04.9.21 - 2. stim.: Bemfola, Cetrotide; AMH 15.6; asp. 17.9.- 5 js; 🐧🐧🐧 🐧- ET 22.9 1 blastica-❌
    13.11. FET 🐧; b- 96,9; b-259,2; b-677; 21.12. UZV 7+6 imamo 💙 Baby Viktor 19.07.22.

  • Avatar Leky

    Leky

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Iman22

    Sani88

    Mashkica meni se isto cini tamniji od jucerasnjeg jutarnji cb, prva slika, a ovaj drugi zanemari, ne mozes ih uporedjivati , uvijek treba na istoj vrsti testa testirat, ide prema dobrom kako se meni cini🥰
    Iman22 dobrodosla, i ostani tu s nama, dobit ces puno podrske 😊 ja zelim ti puno uspjeha na fetu😊. A koliko znam kofein ne smeta osim ako ne pijes kavu sa hrpom secera unutra, a sto se tice prehrane opcenito, probaj izbacit tj, zamijenit sve nezdravo zdravijom verzijom, jer za sve postoji zdravija zamjena 🥰

    Sani88 hvala ti punooo ❤ svako dobro zelim takodjer..
    Pijem iskljucivo crnu kafu, i ne previse, 2 najvise dnevno, ali ne velike nego kao recimo obicni espresso.. a evo radim zaista na sebi, ali najveci problem mi je sto je mene sada strah da mi je ostalo premalo vremena a previse kg.. pfff.. i da ce to sve pokvariti 🤔


    Dobro dosla medju borce :) 
    Mislim da si ti najbitniji dio odradila, ostao je samo transfer koji iskreno ne znam o cemu ovisi da li ce doci do implantacije ili ne..a ako ces za sebe probaj neke kaloricnije namirnice zamijeniti drugima tipa bijeli kruh nekom zdravijom opcijom, vise voca i povrca, smanjiti unos secera, ovisi sta konzumiras inace. 

    Ja 32, M 33 / KbcRi
    Zenska neplodnost povezana sa muskim cimbenicima (teratozoospermia), endometrioza, adenomioza, Hashimoto, povisen prolaktin, niski AMH
    11/2021 stimulirani postupak (Decapeptyl, Gonal, Ovitrelle), 1 🥚, beta + ❤
    Mini anomaly, kombinirani probir, Anomaly scan ✅
    01.08. nasa princeza Elena 👶❤
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.