Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mashkica

    Broj poruka: 368

    Prijavi adminu

    Domleon zao mi je. A provjerit ces betu svakako pa mozda i iznenadjenje bude, a ak ne onda planovi za naredni transfer. Jel imaš još smrzlica draga? 

    Miss Ivy sretnoooo pupiceee☺️🥳🥳
    Sretno i curama čije velike bete danas očekujemo❤️

    🙋🏻‍♀️ 33 godine bez desnog jajovoda, na lijevom jajniku endometriom 28mm,

    🙋🏻‍♂️ 33 sve ok

    1.trudnoća nažalost vanmaterična, operisana 03/21 (uklonjen desni jajovod) i sa lijevog jajnika endometriom koji se vratio za dva mjeseca
    08/21 prve konsultacije za IVF
    09/21 pocetak postupka IVF
    Gonal 300, cetrotide, decapeptyl
    7 ❄️
    22.11.21 FET dvije blaste, biokemijska
    20.01.22 FET dvije blaste, 5dpt +,
    Beta 11dpt 247, 13 dpt 740 ☀️

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    DOMLeon bas sam te htjela pitati da li postoji neki specifican razlog zasto ti vracaju dvodnevne. 
    Kod mene su sada od 3 embrija pustili sve do 5./6.dana. Na kraju je samo jedan uspio doci do blastice, a treci dan su sva tri bila lijepa. Koliko god me to rastuzilo, cinjenica je da ti embriji vrlo vjerojatno nisi bilo dobri i ne bi se implantirali, odnosno ne bi se dalje niti dijelili u maternici, pa smo si time ustedili puno vremena i muke. 
    Citala sam jednu studiju da je maternica najbolja okolina za 5dnevne embrije (i isto tako da nije idealna okolina za mlade embrije) jer kod spontanog zaceca niti jedan embrij prije 5.dana nije u maternici nego tek prema tamo putuje…sto mi ima smisla. 
    Tako da je vracanje mladih embrija jos veca lutrija nego vracanje blastice. Mislim da je tvoja ideja dobra, popricaj s biologom pa vidi sto ce ti rec. Drzim palceve da iduci bude uspjesan🤞

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈
    [lilypie.com]

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Mariaa94

    DomLeon pa sta se i to moze da ih odlede pa puste jos? 😱

    Ma moze kako ne 

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Garawa

    🍀🐧DOMLeon💊💉🔬♥️

    Anči 💕

    Domleon jesi piškila dana test

    Jesam negativan je

    Držimo 🤞🤞 do bete ❤❤


    Garawa hvala ti princes ❤😘kako si mi ti ?

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Leky

    Leky

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    🍀🐧DOMLeon💊💉🔬♥️

    Ma betu idem u srijedu i na razgovor s doktoricom necu vise pristat na vracanje 2dnevnih trazit cu da odlede i cekaju blastu ovo je jebada na najjace i neda mi se ovako mucit.Thats it idemo dalje nema tugovanja.Treba grist jos jace nakon svakog neuspjeha


    Pricekaj jos do bete 🤞 
    Sta se ne zaleduju tek kad dodju do blaste? Nisam imala sta zalediti pa mi taj proces nije bas najjasniji

    Ja 32, M 33 / KbcRi
    Zenska neplodnost povezana sa muskim cimbenicima (teratozoospermia), endometrioza, adenomioza, Hashimoto, povisen prolaktin, niski AMH
    11/2021 stimulirani postupak (Decapeptyl, Gonal, Ovitrelle), 1 🥚, beta + ❤
    Mini anomaly, kombinirani probir, Anomaly scan ✅
    01.08. nasa princeza Elena 👶❤
    [lilypie.com]

  • Avatar M_G💕

    M_G💕

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Miss Kozel 😁 neka se primi i ne pusta!! Sretnooooo!! 🥰
    Rebeka cini mi se da je pisala o masazi trbuha kako bi se potaknula cirkulacija u jajnicima i maternici…i ja sam to prakticirala, pogotovo jer su moji jajnici bili skroz uspavani od dugo godina na pilulama. Masazu nisam radila kad sam krenula s pikanjem i kasnije, nakon transfera, iako se nakon transfera preporuca…mene nekako bilo strah i nelagodno mi je bilo pa nisam 🤷

    👩‍🦰 32 endometrioza jajnika, AMH 7.7, FSH 1.6 IU/L, LH 0.5 IU/L.👨‍🦱 44 Normo
    IVF Petrova 6.10. menopur 150, gonal 150; 11.10. pergoveris 200, 20.10. aspiracija 6 oocita, 23.10. ET dva trodnevna, beta 13dnt 517, 16dnt 1853 🤩🤩🤩 15.11. UZV 5+5 GV+ŽV 🥰 6.12. UZV 8+5 imamo 💜 i veliki smo 2.2cm

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Leia3.0

    DOMLeon bas sam te htjela pitati da li postoji neki specifican razlog zasto ti vracaju dvodnevne.
    Kod mene su sada od 3 embrija pustili sve do 5./6.dana. Na kraju je samo jedan uspio doci do blastice, a treci dan su sva tri bila lijepa. Koliko god me to rastuzilo, cinjenica je da ti embriji vrlo vjerojatno nisi bilo dobri i ne bi se implantirali, odnosno ne bi se dalje niti dijelili u maternici, pa smo si time ustedili puno vremena i muke.
    Citala sam jednu studiju da je maternica najbolja okolina za 5dnevne embrije (i isto tako da nije idealna okolina za mlade embrije) jer kod spontanog zaceca niti jedan embrij prije 5.dana nije u maternici nego tek prema tamo putuje…sto mi ima smisla.
    Tako da je vracanje mladih embrija jos veca lutrija nego vracanje blastice. Mislim da je tvoja ideja dobra, popricaj s biologom pa vidi sto ce ti rec. Drzim palceve da iduci bude uspjesan🤞


    Mislim da sam i ja čitala da studije pokazuju bolje uspješnost postupaka sa 5dnevnim embrijima.. da li možete kod nas po klinikama zahtijevati da vam vraćaju starije embrije ili oni odlučuju o tome?

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    AMELIE,SANI 😘
    Mashkica imam 4 🐧
    Leia znam slazem se s tobom.Ovaj put ne pristajem na vracanje 2dnevnih jer ne vidim smisla.Neka odmrznu i puste do blastica jer ivo je igra zivaca i ne vidim akko ovako ostat normalan.Sam po sebi MPO je stresan a ovako je jos gore.I znam da ce moja doktoresa imat razumjevanja i podrzat moje misljenje.Nije da ne vjerujem u svoje bebice al  sigurnije je vratit starije embrice 👌❤🤷‍♀️

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Amelie

    Leia3.0

    DOMLeon bas sam te htjela pitati da li postoji neki specifican razlog zasto ti vracaju dvodnevne.
    Kod mene su sada od 3 embrija pustili sve do 5./6.dana. Na kraju je samo jedan uspio doci do blastice, a treci dan su sva tri bila lijepa. Koliko god me to rastuzilo, cinjenica je da ti embriji vrlo vjerojatno nisi bilo dobri i ne bi se implantirali, odnosno ne bi se dalje niti dijelili u maternici, pa smo si time ustedili puno vremena i muke.
    Citala sam jednu studiju da je maternica najbolja okolina za 5dnevne embrije (i isto tako da nije idealna okolina za mlade embrije) jer kod spontanog zaceca niti jedan embrij prije 5.dana nije u maternici nego tek prema tamo putuje…sto mi ima smisla.
    Tako da je vracanje mladih embrija jos veca lutrija nego vracanje blastice. Mislim da je tvoja ideja dobra, popricaj s biologom pa vidi sto ce ti rec. Drzim palceve da iduci bude uspjesan🤞

    Mislim da sam i ja čitala da studije pokazuju bolje uspješnost postupaka sa 5dnevnim embrijima.. da li možete kod nas po klinikama zahtijevati da vam vraćaju starije embrije ili oni odlučuju o tome?


    Ja cu zahtjevat pa kud puklo da puklo 

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Roxy ✨

    Roxy ✨

    Broj poruka: 1053

    Prijavi adminu

    Leia3.0

    DOMLeon bas sam te htjela pitati da li postoji neki specifican razlog zasto ti vracaju dvodnevne.
    Kod mene su sada od 3 embrija pustili sve do 5./6.dana. Na kraju je samo jedan uspio doci do blastice, a treci dan su sva tri bila lijepa. Koliko god me to rastuzilo, cinjenica je da ti embriji vrlo vjerojatno nisi bilo dobri i ne bi se implantirali, odnosno ne bi se dalje niti dijelili u maternici, pa smo si time ustedili puno vremena i muke.
    Citala sam jednu studiju da je maternica najbolja okolina za 5dnevne embrije (i isto tako da nije idealna okolina za mlade embrije) jer kod spontanog zaceca niti jedan embrij prije 5.dana nije u maternici nego tek prema tamo putuje…sto mi ima smisla.
    Tako da je vracanje mladih embrija jos veca lutrija nego vracanje blastice. Mislim da je tvoja ideja dobra, popricaj s biologom pa vidi sto ce ti rec. Drzim palceve da iduci bude uspjesan🤞


    Da i meni ovo bas ima smisla, meni su vracali i trodnevne i dvodnevne nikad ih nisu pustili do blastice kada sam pitala zasto rekli su da je to zato jer nemamo puno oplodjenih imala sam 6 i da je to rizik. A mojoj prijateljici koja je imala 4 su ostavili do blastice i kod istog smo doktora bile, sad ko tu koga 🤯 Kad bi isla ponovo trazila bi da ih ostave do blastice pa sta bude. Ne kazem da bi bila to garancija uspjeha, ali jednostavno bi probala nesto drugacije.

    💃35( AMH 20,31 pmol/L) 🕺 33normo.
    Histeroskopija,Laparoskopija+HSG sve ok.
    1. IVF 02/21.( Gonal F, Fyremadel, Ovitrelle, Brevactid. 7js 6 oplodjenih. 2 trodnevne vracene.❌ 4 🐧🐧🐧🐧.
    2.FET/20.05.21. 2 dvodnevna-missed ab.💔
    3.FET/09.10.21. 2 dvodnevna ❌
    Poliklinika CITO:
    4. IVF 07/22( Pergoveris, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) 8js
    ET. 02/08/22. 2 blastice ❌
    4 🐧🐧🐧🐧
    5.FET(stimulirani) 01/23 🐧🐧❌
    6.FET(stimulirani)07/23 otkazan transfer ❌
    7.FET(prirodni) 08/23 🐧🐧❌

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.