Potpomognuta oplodnja 9

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Za sve cure, žene koje uskoro idu ili su već u postupcima potpomognute oplodnje. Razmjena iskustava, mišljenja, savjeta i svega onog što će nam pomoći da izađemo kao pobjednice na ovom našem putu.

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,
    Evo zasebne teme za sve žene koje uskoro kreću ili već jesu u postupcima potpomognute oplodnje.

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Evo kad neće nitko ja otvaram temu pitanjem🤗.
    Uskoro, u 10 mjesecu se nadam krenuti u postupak.
    Krajem 8 mjeseca cekam druge konzultacije na humanoj.
    Imate li kakve savjete?
    Također, kako sada upravo imam ciklus a konzultacije imam za tjedan dana, smatrate li da ima smisla zamoliti postupak u rujnu ili čekati listopad kako je okvirno dogovoreno, a s obzirom na niski amh koji ima tendenciju pada a kažu da je nama s niskim amh svaki mjesec bitan.

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • JasminaB

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav,

    Prodajem povoljno 2 kom:
    Pergoveris (900 IU + 450 IU)/1,44 ml otopina za injekciju u napunjenoj brizgalici sa 14 injekcijskih igala
    Rok upotrebe 5/23.
    Prema receptu u Repromed poliklinici kupila sam Pergoveris, a zbog zdravstvenih problema nisam mogla ići u postupak pa mi je lijek ostao. Držim u frižideru prema uputama.
    Imam naravno i račun. - jasmina.ktm@gmail.com

  • martina0512

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    prodajem 
    - Puregon 450 IU, Puregon 300 IU sa penom, rok trajanja 5/23
    - Menopur 150 IU, rok trajanja 10/23.
    Cuvam lijekove u frizideru. 
    martinat@net.hr

  • snjeska5

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Postovane, prodajem Pergoveris 900 s pripadajućim penom i injekcijskim iglama. Potrošila sam samo 75. Rok trajanja 6/2026, čuvam ga u frizideru. Kontakt: snjezana.vrhovski@gmail.com 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.