Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nika5555

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    emenems8

    hvala cure.. još uvijek to nekako s rezervom gledam, u petak će mi biti 14 dnt i tada ću ići privatno vaditi betu da budem mirnija.. a onda 8.3. riječku betu!
    zadnji put kad sam vidila pozitivan test bila je vanmaterična trudnoća, pa sam ovaj put opreznija.


    Jeee bravo draga,cestitke od ❤

    Ja 79.godiste, AMH bio7,u dvije godine pao na 2, bez jednog jajovoda,ostalo ok
    Mm 83.godiste,asthenoozoospermia

    Pokusavamo 3 god.
    2018 prvi postupak Vuk vrhovec,bez transfera, drugi posupak,beta 0
    Otkriven hydrosalpinx,laporaskpska operacija,uklonjen lijevi jajovod
    2019/2020 poliklinika Skvorc, dva prirodna,dva stimulirana,beta 0
    16.08. Planirana oplodnja doniranom js

  • Avatar emenems8

    emenems8

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Nika5555

    emenems8

    hvala cure.. još uvijek to nekako s rezervom gledam, u petak će mi biti 14 dnt i tada ću ići privatno vaditi betu da budem mirnija.. a onda 8.3. riječku betu!
    zadnji put kad sam vidila pozitivan test bila je vanmaterična trudnoća, pa sam ovaj put opreznija.

    Jeee bravo draga,cestitke od ❤


    hvala tiii 

    [lilypie.com]

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Curke, meni stigao amh, 45 😯 jel nije to puno? Nemam pcos!

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar emenems8

    emenems8

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    sunshine25 i moj AMH je visok, 37,6 pmol/L..isto nemam pcos.
    kažu da im je to bitan podatak kod stimulacije..

    [lilypie.com]

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Nazvala sam odmah Škvorca, čekam da mi se javi. Valjda će se do 5 javiti, možda mi i smanje stimulaciju. Brate mili, frcam od plodnosti 😂

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Peg hm neobicno da nista jos ne osjecas nikakve grceve ni nista. A bolovi da budu jaki prilicno. Vidi jos koji dan kako ti bude pa ako ne javi se svojoj dr.
    Perla pa pametno sta ces dat novce ako mozes dobiti uputnicu. Mogla bi i ja to si provjeriti sad nakon sta sam uzimala vitamin d da vidim dal se popravio. To se vadi u mornarici ili onoj di je rodiliste? Posalji mail u Rijeku pa brze odgovore. A inace za bolove tokom menge nakon postupka meni su uvijek vrlo slicni oni bolovima koje sam imala kod spontanog. Nazalost ocito to sve prckanje ostavi traga na nasim maternicama. Evo meni danas napokon stigla M i opet imam jake bolove, al neka sad bar znam da uskoro krecemo u nova odbrojavanja…
    Emenems ti si nasa Rijecka nada! Cestitam! Bas mi je drago i drzim fige da se beta lijepo dupla!
    Majo sretno na ET i da ovaj jedan bude za bracu ili seku jednog dana!
    Sunshine a ako inace imas lose reakcije na lijekovo onda bis i na ovo mogla ne imat nuspojave. Sretno i prezivit ces ti to ne brini!

    [tickerfactory.com]

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Grizli, ma nikad nisam imala nikakve reakcije tako da se nadam da neću ni sada, ali ipak..strah me! Hvala ti na lijepim riječima :)

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Pencil

    Broj poruka: 207

    Prijavi adminu

    Već 3 puta sam imala malo krvi kod velike nužde, ne znam šta je to i šta da radim?! Help!
    Počelo je par dana nakon transfera, danas je 7dnt 

  • Avatar ivkica991

    ivkica991

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Pencil

    Već 3 puta sam imala malo krvi kod velike nužde, ne znam šta je to i šta da radim?! Help!
    Počelo je par dana nakon transfera, danas je 7dnt


    Tak ti je i meni slično..

  • Pencil

    Broj poruka: 207

    Prijavi adminu

    ivkica991

    Pencil

    Već 3 puta sam imala malo krvi kod velike nužde, ne znam šta je to i šta da radim?! Help!
    Počelo je par dana nakon transfera, danas je 7dnt

    Tak ti je i meni slično..


    Pa od čega?  Dali ić u doktora ?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.