Posao /trudnoća (inozemstvo)

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • evelinblue

Broj poruka: 1

Prijavi adminu

Pozdrav! Trebam savjet. 
    Trenutno sam zaposlena u kafiću u HR, trudna sam 10 tjedana no prije nego što ću saznati ja i muž smo planirali zajedno ići raditi u Austriji (tvornica) oboje u isto vrijeme. Svakako planiram raditi dokad bi mogla a sad ne znam što bi bilo najpametnije bilo napraviti ostati ovdje ili ipak otići. Kako ide sa zakonom, da li bi bio kakav problem ako bi im kasnije rekla i što već općenito ide vezano za trudnoću vani..  ili mi je pametnije ostati ovdje pa kasnije se preseliti.. Opet si ne želim dozvoliti da ostanem bez primanja.. Ne razumijem se baš s zakonske strane jer mi je to prva trudnoća i sve što treba. Hvala na odgovoru i ispričavam se ako ima ista tema.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.