Porodiljni

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MartinaJu

    MartinaJu

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Novčana naknada

  • Avatar MartinaJu

    MartinaJu

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Pozdrav, zanima me koliko po novom moram biti prijavljena kod poslodavca prije no što odem na porodiljni da bi mi porodiljni bio kao i cijela placa..
    3 ili 6 mj?

  • Deleted user

    Broj poruka: 331

    Prijavi adminu

    Martina Ju

    Pozdrav, zanima me koliko po novom moram biti prijavljena kod poslodavca prije no što odem na porodiljni da bi mi porodiljni bio kao i cijela placa..
    3 ili 6 mj?

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    Danas sam raugovarala sa doktoricom i rekla da bih 45 dana porodiljni pa je rekla moram imati bolovanje prije toga. Kaj je stvarno tako?

    [lilypie.com]

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    U pravilu da, ako si na komplikacijama ide 45 dana prije porodiljni, a ako ne 28 dana prije. Ne znam da li oni mogu izaci u susret mimo tog pravila ili imaju tako odredeno u pravilniku po kojem moraju raditi.

  • Avatar LittleOne

    LittleOne

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Ako si nezaposlena ide 28 dana prije, ako radis vecina ce ti dat 45 dana prije ako pitas

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.