porodiljna naknada za drugih 6 mjeseci

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tima

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dali si ja sama moram produziti porodiljnu naknadu za drugih 6 mjeseci?hvala

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sa 5 mj starosti djeteta muz i ti idete potpisati izjavu da ces koristit drugi dio porodiljnog!Znaci,da!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Da obavezno, najbolje 30 dana prije nego beba napuni 6mj jer se treba podnjeti zahtjev koji moraju odobriti u hzzo. Otac treba potpisati da se odrice svog prava na taj dio porodiljnog

  • merino

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    zaposlena sam plaća mi je 2550 zanima me kolika bi bi trebala biti porodiljna naknada za drugih 6 mjeseci

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    merino

    zaposlena sam plaća mi je 2550 zanima me kolika bi bi trebala biti porodiljna naknada za drugih 6 mjeseci


    Odgovorila sam na drugoj temi.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • merino

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    merino

    zaposlena sam plaća mi je 2550 zanima me kolika bi bi trebala biti porodiljna naknada za drugih 6 mjeseci

    Odgovorila sam na drugoj temi.


    ok.hvala ti nova sam tu pa neznam kako to ide pa sam na dva mjesta postavila pitanje.hvala još jednom

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.