porodiljna naknada za 4. dijete (zbrajanje porodiljnih?)

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar anđelak

    anđelak

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    da li mi netko može pomoći???imam troje djece četvrto je na putu,pa me zanima kada se otvara novo porodiljno(odnosno prekida porodiljna na treće,jer imam još godinu koju ću morat prekinut  zbog poroda )??da li netko ima iskustva ili je upućen u proceduru?

  • Avatar zrakasunca2

    zrakasunca2

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Moja prijateljica je nedavno rodila četvrto dijete dok je bila na porodiljnom s trećim, prekida se i poništava porodiljni s trećim djetetom kad nastupi onih 45 dana prije poroda (prijavi se ranije na Zavodu) te od tada nastupa porodiljni s četvrtim djetetom.
    Dva porodiljna se nažalost ne mogu zbrajati te po porodu imaš nanovo 3 godine porodiljnog dopusta.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.