Poremećaj senzorike

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Majica7

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Drage mame, nedavno smo doznali da malena ima poremećaj senzorike pa me zanima ima li neka mama koja se s time susrela i kakva su iskustva? poboljšanja? hvala

    Majica

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Prije svega zao mi je sto dijete ima poremecaj. Hvala Bogu nemam iskustva al me zanima kako ste to otkrili?

  • Majica7

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    tete u vrtiću su prve reagirale jer dijete nije govorilo, osamljivalo se i nije bila u komunikaciji sa drugom djecom…

    Majica

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Zao mi je, nisam bas ni upoznata s tim iskreno al vam zelim sve najbolje i iskreno se nadam da ce sve doc na svoje misto!

  • Majica7

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Hvala! postavila sam ovu temu da vidim ima li netko iskustva…posebno sa rezultatima terapija..

    Majica

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Ja sam završila edukaciju iz senzorne. Ugl. ja jako vjerujem u to. Pomaže i to jako, a aktivnosti se mogu provoditi i u vlastitom domu.Pitajte slobodno….

  • Majica7

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    zanima me koliko je moguće ispraviti to uz terapije? i kako takva djeca stoje sa skolom?
    hvala

    Majica

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Napredak je moguć,al je potrebno biti uporan. U školi se mogu,a i ne moraju javiti problemi  s učenjem i sl. No do škole ima puno vremena, važno da ste na vrijeme krenuli. Gdje idete na terapije?

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.