Pomooc

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar solarD

    solarD

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Mamee imam pitanje .. znaci nakon poroda (1.10.) sam prvu mengu dobila 30.11. i trajala je 4 dana normalno kao i uvjek.. a sad 12. i 1. mj uopce ne dobivam..napravila sam test koji je negativan.. jel moguce da izostane menga tako a da nisam trudna ? 
    btw..nejde mi se na pregled 

  • Avatar Marijana07

    Marijana07

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    solarD

    Mamee imam pitanje .. znaci nakon poroda (1.10.) sam prvu mengu dobila 30.11. i trajala je 4 dana normalno kao i uvjek.. a sad 12. i 1. mj uopce ne dobivam..napravila sam test koji je negativan.. jel moguce da izostane menga tako a da nisam trudna ?
    btw..nejdemi se na pregled


    pozz..ja nakon prve trudnoce nisam dobila mengu 6 mj…da ne kazem koliko sam testova kupila jer me samo bilo strah da nisam bila trudna opet😀..bila sam i kod doktora i sve je bilo ok…

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    solarD

    Mamee imam pitanje .. znaci nakon poroda (1.10.) sam prvu mengu dobila 30.11. i trajala je 4 dana normalno kao i uvjek.. a sad 12. i 1. mj uopce ne dobivam..napravila sam test koji je negativan.. jel moguce da izostane menga tako a da nisam trudna ?
    btw..nejdemi se na pregled


    Stvarno ne znam,ali mislim da treba neko vrijeme nakon poroda da se te menge ustale

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar solarD

    solarD

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    hvalaa vam ☺ poludit od brige 😁

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Normalno ti je to da nisu odmah po rasporedu. Treba vremena. Jos pogotovo ako dojis. Ja sam znala dobivati svakih 6-7 tjedana. I to , zanimljivo, svaka druga bude tako. Jedan mj nakon 4 tj, drugi nakon 7 tj i tako se izmjenjivalo par mjeseci. Kako sam prestala dojiti odmah dosla na datum.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar solarD

    solarD

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Normalno ti je to da nisu odmah po rasporedu. Treba vremena. Jos pogotovo ako dojis. Ja sam znala dobivati svakih 6-7 tjedana. I to , zanimljivo, svaka druga bude tako. Jedan mj nakon 4 tj, drugi nakon 7 tj i tako se izmjenjivalo par mjeseci. Kako sam prestala dojiti odmah dosla na datum.


    cula sam to ako dojis da je tako ali ja ne dojim 😶 nadam se da ce stic uskoro 😁

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.