Pomoć u kuhinji

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar uhfguvrh

    uhfguvrh

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    I moja princeza od 5 i pol godina obožava biti u kuhinji i pomagati mi!!!ne daj Bože da kradom odem kuhati ručak, odmah se ljuti na mamu i uzima posao u svoje ruke!!!stalno bi nešto eksperimentirala i isprobavala neke nove stvari…doduše nekad je i jestivo,a nekad se i pas malo poslasti njenim kulinarskim poslasticama!!! :)))

  • Avatar danijela13

    danijela13

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    meni moja cura od 5,5 godina obavezno pomaze kad je u pitanju tijsto ( najvise voli kad se pravi pizza ), naravno tu je mijesanje s mikserom. najdraze su joj tv emisije o kulinarstvu…

  • Ana29

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moja curica koja ima 8god.pomaże sve sto se tice kuhinje…uziva u hrani..muffine obozava pravit…kad odraste htjela bi biti kuharica!!!

  • ANTHONYJA13

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Nas malisan kuha cokoladna jaja u svojim zdjelicama dok mama priprema glavnu klopu. Sa nepunih dvije god.kuhaca i zlica su mu glavne igracke! Koliko voli mijesit tijesto i pomagat mami u kuhinji toliko voli i papati finu papicu ;-) . On je nas glavni kuhar u kuci i najveci ljubitelj dobre klope!

  • mare816

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moje curice obožavaju “kuhati” i uvijek mi pomažu oko pripreme hrane. Najviše vole kad radim razne keksiće, imaju svoje valjke i modlice i uvijek im moram obavezno dati komad tijesto da i one mogu praviti kolače kao mama. Vole i rezuckati razno povrće, uvijek kažu da ja spremam ručak za njih i za tatu i njih dvije za našeg kunića:-DD

  • Mama_Sonja

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    “Bit ću kuhar kad odrastem!”- naš sin već sada to zna, a tek su mu mu nepune 4 god. Svaku večer prije spavanja obavezno pita :“a šta ćemo mi sutra kuhati?”. Od ranoga jutra podigne rukave na majici i on je spreman. Tako ide i u vrtić (s podignutim rukavima na majici) jer i tamo u kutku za djevojčice =) on je glavni. Pravi cujicama jelo - tako on to kaže.
    Kod kuće ima svoju pregaču i rukavicu za pećnicu, rasukivač za tijesto i svoju malu dasku. Obavezno mora pomoći pri kuhanju. Nije važno pravi li se tijesto, kolači ili običan ručak. Kada ja mijestim tijesto, on razbije jaje u posudu, dolijeva vodu ili mlijeko, stavlja prašak za pecivo i slično. Pored moje on stavi svoju dasku i dobije komad tijesta koji onda rasukivačem razvalja, oblikuje i naravno i to se mora ispći pored onoga što ja pečem. Veselje je neopisivo!
    Kod bake se sa sestričnama isto igra u maloj dječjoj kuhinji. On kuha, a one peru suđe.
    Iako imamo malu djevojčicu, braco već sada pamti kako se što pravi jer će morati pokazati (naučiti) seku kad naraste pa će njih dvoje praviti mami i tati finu hranu (tako on govori).

    Happy mama puta dva <3

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Naša curica nema još 3 godine ali jako voli biti u kuhinji, ima i svoj valjak, pa zajedno valjamo, ona reže s modlama keksiće ili krafne, miksa najbolji frape i izvrsno reže voće :D

  • Avatar suzy13

    suzy13

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Joj, nekada sina jedva maknem iz kuhinje :)..Obozavaaa biti u kuhinji.Ipak muz mi je kuhar, ja sam, pa ce i on izgleda biti jer ga sve za kuhanje jako zanima.Kada radim rezance on mora to vidjeti kako se razvlaci, kada hocu narezati krumpir on odma prima mali nozic sa kojim rezucka, kada rezem voce za vocnu salatu on je uvijek tu :)..Kada nesto ispecem odma primi kruha pa malo umoci u saft da vidi on dali je dosta zacinjeno:)..Nekada mi je toliko smijesan, ali eto mi volimo jako kuhinju pa me zato to niti ne cudi, barem mu zena jednoga dana nece biti gladna :)

  • zrinka.11

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    kod pripeme ručka pomaže oko pripreme namirnica. kada pečemo kolače pomaže mi mješati sastojke a tijesto kad pripremam obavezno dobije mali dio da izrađuje razne životinjice i oblike

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi čitatelji, hvala vam na sudjelovanju u nagradnom natječaju.
    https://klokanica.24sata.hr/vrticka-dob/prehrana/super-recepti-za-cool-djevojcice-1361 [klokanica.24sata.hr]
    Dobitnici knjige tjedna ‘Kuharica za djevojčice’ u izdanju Znanja su EcioiGabi, Mami i Monstrum, a oni će biti obaviješteni i putem e-maila. Čestitamo dobitnicima!
    Pozivamo vas da nam i dalje pišete pomažu li vam vaša djeca dok kuhate, a vaše komentare objavit ćemo u našoj temi s foruma!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.