Policisticni jajnici

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • eva123

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    bok cure,ovako potvrdeno mi je da imam policisticne jajnike i pila sam diane 35 mjesec dana i prestala sam nisam se osjecala najbolje od njih..menstruacija mi je bila uredna 2 mjeseca i sad opet kaasni..pokusavam zatrudniti ali neide stalno je minusic kaao i sada..dali imate neke preporuke kako da se desi plusic..❤

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Probaj s Gynositolom, on je dosta dobar pripravak za pcos, ali moras piti kontinuirano bar tri mj. Meni je pomogao najvise metformin jer mi je otkrivena inzulinska rezistencija. Govorim o ciklusima. Trudna sam ostala uz potpomognutu, ali nazalost nije dobro zavrsilo. Sad idemo u nove pobjede. Kupi si i lh testice pa s njima prati ovulaciju i ubaci neku vrstu tjelesne aktivnosti svakodnevno. Sretno! 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • eva123

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    TiKi92

    Probaj s Gynositolom, on je dosta dobar pripravak za pcos, ali moras piti kontinuirano bar tri mj. Meni je pomogao najvise metformin jer mi je otkrivena inzulinska rezistencija. Govorim o ciklusima. Trudna sam ostala uz potpomognutu, ali nazalost nije dobro zavrsilo. Sad idemo u nove pobjede. Kupi si i lh testice pa s njima prati ovulaciju i ubaci neku vrstu tjelesne aktivnosti svakodnevno. Sretno!


    Hvala puno od srca na savjetu..zelim i tebi srecu svu

  • Avatar Green

    Green

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Kod policističnih je najbitnijw ulovit ovulaciju. Nikad ne znas kad će ti biti.
    Lh trakice su super ali kod policističkih LH hormon je najčešće uvijek visok i mogld bi ti trakice bit lazni pozitivne.
    Moj savjet ti je folikumetrija bar 3-4 ciklusa, raspitaj se kod privatnog nekog ginekologa. Plaćaju se oko 500 kn po ciklusu. Ako to ne ide, probajte na humanu vidjet šta oni predlažu od postupaka ili u privatnu kliniku.
    Ako imate strpljenna i vremena i htjeli bi izbjeć sve doktore i pretrage-što češće kućna radinost - doslovni svakih par dana jer ti doslovno ne znaš kad ćeš ovulirat.

    Znam curu koja je ovulirala 3 put godinje samo, jer je imala samo 3 ciklusa godinje, imala stvari zadnje u siječnju,a ovulirala u travnju!! I ostala trudna. Ali da se nije baš taj dan mazila s muzem nebi :) :) znači jako teško je pronaći pravi trenutak i to vam je najveći izazov.

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.