Pokusavamo dobiti bebu

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Decko i ja pokusavamo imati bebu vec 7-8 mj i nikako 
    Sve smo pokusali, sa interneta gledali sta da radimo, pitali doktore al nam nista bas nisu rekli sto bi nam pomoglo rekli su da smo mladi i da ce se dogodit kad se dogodi
    Pratim plodne dane i sve 
    Imate li vi mozda kakav prijedlog za nas sta da radimo? Molim Vas hvala

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Ja cu samo napisati da sam procitala da zenski orgazam nakon odnosa pospjesuje oplodnju zato jer spermiji brze doplivaju do cilja.
    Isto tako lezanje pola sata minimalno nakon odnosa sa nogama u zraku bi trebao pospjesiti oplodnju.
    Mozete uvijek napraviti spermiogram, da bar vidite da li je taj dio ok.
    Mozes sama na svoju ruku napraviti neke pretrage ako zelis, da se uvjeris da li je sve ok s vama.

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ako te nesto tjesi frendica je zatrudnila nakon skoro godinu dana pokusaja!Nije isla na nikakve pretrage jer joj je ginic rekao da pricekaju do godine dana jer su oboje mladi i zdravi,ako dotad ne uspiju da ce ju onda slati dalje!Sretno!!!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Meni su menge relativno redovne, no danas sam isla na wc i vidjela da imam neki kako da kazem smedi iscjedak nije crven kao menga vec smeckasti i nije jako samo malo, jel netko zna mozda ista o tome il je to samo meni?

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Znas li kad ti je bila O? Da nije mozda implatacijsko?
    Mozda ces vise savjeta i misljenja dobiti na temi Tko planira i radi na bebi, tamo nas je vise i sve se trudimo :) 

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • ljube004

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Maji Medo kada Vam je bila zadnja m? Možda je implatacijsko. A možda je m.. meni prvi dan u zadnje vrijeme uvijek bude prvo smeđe nešta onda drugi dan krv 

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Meni je krv (kad bi se obrisala nakon wc-a) koja je trajala samo sat vremena bila prvi znak da sam mozda trudna. 7 mjeseci pokusavanja. Svaki drugi dan seks. Noge u zraku. Nista nije pomagalo. I onda u veljaci kazem muzu da mi se ne da vise pokusavat, da cemo se opustit i u lipnju ici na spermiogram i druge pretrage a dotad cemo uzivat. I taj mjesec ostanem trudna.  Sad sam 18mjeseci. 

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.