Pogled prema gore-8mj beba

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mamaodjoška
    29. Srpanj 2021. 00:24

    Pozdrav svima,
    služila sam da zadnji 2 tjedna malac zna sam od sebe pogledat skroz gore na 2 sekunde. Pogleda ko da ima nešto na stripu i vrsti se nazad normalno nastavi smijanjem ili šta je već radio. Tokom dana sam to znala uočit 4 puta kad bi on kao već bio spreman da malo Odspava. Inače vid sve je normalno. Čak vidi najtanji končić kad mi se od majice odvoji, ili kosa... Ima neko slične dogadaje. Malac je veća beba za 8mj. Za sad je sve ok s njim bilo.

    MJ

    Uključi se u raspravu, znaš da želiš!

    Zdravo! Čini se da uživate u raspravi, ali još se niste prijavili na račun. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.