Podrška za sve 🙂

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Eyia

    Eyia

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Helou, ja sam nova ovdje! Zapravo sam samo htjela reći kako mi je lijepo vidjeti podršku koju žene daju jedna drugoj…čitam po temama na forumu pa eto, poneslo me 😁
    Ja sam jedna od onih koja shvaća da kronološka dob i ona mentalna nisu povezane, nisam nikada osuđivala nekog tko želi bebu sa 20, ili onu koja to želi sa 40. Svatko od nas je drugačiji, ružno mi je kad vidim da neko osuđuje zbog toga, baš jako! 
    P.S- popila sam kavu iza šest popodne..zato pišem ko manijak u 01:53 😂😂

  • Avatar Redhead

    Redhead

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Ne treba nikog osudivati. Haha. Blago ti se! Ja sama od sebe ne mogu prije 2 zaspati

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Ili sa 42.
    Život je prekratak da bih obraćala pažnju i sekirala se zbog nečega što ne mogu promijeniti. 
    Ljudi će uvijek komentirati…pa što, nek' komentiraju…


  • Avatar Redhead

    Redhead

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Takvi ljudi zive od toga.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Eyia

    Eyia

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Istina, samo se treba naučiti time ne zamarati. 🙂

  • Avatar Redhead

    Redhead

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Na jedno ude na drugo izade ;)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.