Pocetak trudnoce, pitanja,ocekivanja, strahovi

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Otvaram ovu temu jer nisam naisla na ni jedno pitanje takvo.
    Ovako, napravila sam test ,pozituvan je i rekla mi je ginekologica da je 4 tjedana premalo da se.nesto vidi da vidi zadebljanje sluznice maternice da neka dodem za 2 tjedna.
    Mene zanimaju Vasa iskustva kada Vam se prvi put vidio plod ili gestacijska vrecica?
    Zar ona meni nebi trebala vidjeti gestacijsku vrecicu vec sa 4 tjedana?hvala

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Tinika bravo za temu, a ovim putem te pozivam i da nam se pridruzis na temu Zimskih beba 2019. 🥰
    Vjerujem da si u strahu i iscekivanju no meni je evo bilo identicno kao i tebi, dakle 4.tt i zadebljanje se samo vidjelo, i naravno da sam nestrpljiva, evo sad u sri idem na uzv da konacno vidim mrvicu i cujem ❤️ al duboko u sebi znam da je sve u redu i da mrvica raste.
    Svi simptomi su mi prisutni, povremena mucnina, bokne cicke, cinjenica da sam natukla 2,5kg u manje od mj dana itd. Kod tebe, kao i kod mene, moguce je da je bila kasnija ovulacija, mozda da smo otisle samo dan/dva kasnije na prvi uzv bi se vec vidjela i GV, sad samo strpljenja i mazi busonju do sljedece kontrole😍

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Hvala ti Angie ti me uvijek smiris i das pozitivne misli.
    Kada ti ides?
    Ja drugi tjedan tek.ja sam dobila 2 kg u mj dana, cike me rasturaju al imam i zgaravicu jaku.
    Hvala ti punooo , smirila sam se za 200%!! ❤❤❤ znaci nama dvjema bi bio skoro isti termin?
    Po mojem ja bi trebala 14.01.
    Evo pridruzit cu se grupi 💙

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Ja sam ti danas evo tocno 8 tjedana i po ZM termin mi je 23.12. Idem ginu sada u srijedu, i jedva cekam 🥰

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Ahaaa ti si vec u 8 mom tjednu ,superrrre, stvarno najljepsi poklon za Bozic!!!!!! 🤱🏻

    [lilypie.com]

  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Tinika ,ja sam isto dosta rano bila kod ginekologa pa nije ništa vidjela . Idem u srijedu pa ćemo vidjeti sto kaže 

    [lilypie.com]

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Javis naravno 💜

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.