Pitanje u vezi trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ivan179

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima
    Prije 2 tjedna  moja djevojka i ja smo imali spolni odnos za vrijeme neplodnih dana(kako aplikacija kaze)
    Imali smo neki kondom iz lidla koji je naravno pukao i mislim da sam dio sperme svrsio u nju 
    Sada je naravno veliki problem i ne znamo da li je ona trudna ili nije,simptomi jos nisu poceli.
    Ima li tko kakav savjet, je li moguce da mi cura zatrudni?
    Hvala svima puno mi znaci

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Neka napravi test

  • Ivan179

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Zanima me koliko dana nakon oplodnje se moze obaviti test?

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    14 dana nakon rizicnog odnosa, ako je bio u vrijeme ovulacije. Najranije dva dana prije menstruacije. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Ivan179

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Cure stvarno mi treba pomoc danas namjeravam kupiti pilulu za dan poslije jer svaki kalkulator plodnih dana pokazuje drugacije i vise ni sam nemogu znati kada su plodni a kad su neplodni
    Je li moguce zatrudniti u neplodnim danima ili ne :(

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Plodni dani su otprilike 14 dana prije iduce menstruacije, ovisi o trajanju ciklusa zene i obicno se radi o danima oko ovulacije. Pilula za dan poslije je upravo to kako se zove. Za dan poslije rizicnog odnosa, ne vrijedi ju piti dva tjedna poslije jer nema nekog ucinka. Ako je doslo do trudnoce, doslo je. Radije kupite test na trudnocu. U pravilu se nw moze zatrudniti u neplodnim danima, ali zensko je tijelo nepredvidivo, hormoni rade cuda i ti plodni dani mogu biti pomaknuti. Zato ta metoda nije najsigurnija kao metoda kontracepcije. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Ivan179

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Znaci svakako da kupim pilulu za dan poslije?

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Ivan179

    Znaci svakako da kupim pilulu za dan poslije?


    Ne, sta ce ti, zove se pilula za dan poslije jer se pije dan poslije rizicnog odnosa.. Cura valjda zna kada bi trebala otprilike dobiti pa kad joj zakasni bar jedan dan nek napravi test jer je tada rezultat pouzdan ;) 

    [lilypie.com]

  • Ivan179

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Mensturacija joj je bila prije 9 dana

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    A jbt matematika. Pa ako ste imali taj odnos pred 14 dana a pred 9 dana je imala menstruaciju,onda su sanse da je trudna nula jer je dobila menstruaciju.a pilula za dan poslije se zove jer je za dan poslije a ne za dva tjedna poslije. Nadam se da je trolanje. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.