Pismo umorne mame: 'Dragi mužu, trebam više tvoje pomoći'

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ante

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Prije su zene stigle rucno oprat prljavo rublje, skuhati, oko vrta, nahraniti blago..ova je eto stigla napisati pismo i podijeliti to sve sa nama.. ocigledno je losa majka. Bolje da je koristila kondom

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Ante Radic

    Prije su zene stigle rucno oprat prljavo rublje, skuhati, oko vrta, nahraniti blago..ova je eto stigla napisati pismo i podijeliti to sve sa nama.. ocigledno je losa majka. Bolje da je koristila kondom


    Steta sto vasi preci nisu koristili isti. 

  • mamanakvadrat

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Poštovani Ante,
    prije su žene živjele u zajedničkim domaćinstvima tako da, dok su one prale rublje, kuhale, radile u vrtu ili hranile blago, o  njihovoj djeci se brinula (ili nije) neka druga žena, najčešće svekrva.
    Iz vlastitog iskustva znam da se ‘prije’ s djecom nije puno zamaralo, nitko nije skakao ako su plakali, dapače, često ih se sve zajedno stavljalo u istu sobu i ostavilo plakati dok su se odrasli bavili drugim stvarima (između ostalog i feštali - znam iz priče vlastitih roditelja!)
    Nekada nisu postojala očekivanja vezana za roditeljstvo osim da djeca budu sita.
    Danas postoje ogromna očekivanja, a žena je najčešće sama samcata u toj ulozi.
    I iz tog razloga mora se promijeniti uloga oca koji više ne može biti samo hranitelj obitelji već roditelj u punom smislu te riječi.
    Da ste žena i majka u današnje vrijeme, mogli bi razumijeti o čemu pišem. A kako niste, nemam tako visoka očekivanja.

    P.s.
    Nadam se da Vi koristite kondom jer ne bi bilo poželjno da jednoga dana dobijete kćer..

  • mamanakvadrat

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Poštovani Ante,
    prije su žene živjele u zajedničkim domaćinstvima tako da, dok su one prale rublje, kuhale, radile u vrtu ili hranile blago, o  njihovoj djeci se brinula (ili nije) neka druga žena, najčešće svekrva.
    Iz vlastitog iskustva znam da se ‘prije’ s djecom nije puno zamaralo, nitko nije skakao ako su plakali, dapače, često ih se sve zajedno stavljalo u istu sobu i ostavilo plakati dok su se odrasli bavili drugim stvarima (između ostalog i feštali - znam iz priče vlastitih roditelja!)
    Nekada nisu postojala očekivanja vezana za roditeljstvo osim da djeca budu sita.
    Danas postoje ogromna očekivanja, a žena je najčešće sama samcata u toj ulozi.
    I iz tog razloga mora se promijeniti uloga oca koji više ne može biti samo hranitelj obitelji već roditelj u punom smislu te riječi.
    Da ste žena i majka u današnje vrijeme, mogli bi razumijeti o čemu pišem. A kako niste, nemam tako visoka očekivanja.
    P.s.
    Nadam se da Vi koristite kondom jer ne bi bilo poželjno da jednoga dana dobijete kćer..

  • Mateja12

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Prije žene nisu bile posvećene djeci baš zbog toga svega što su morale stići, a ako ćemo o prijašnjim vremenenima, tada se očekivalo i da muškarac nakon posla ode raditi na polje, sjedne na traktor, hrani životinje i sl., ne znam što su radili muškarci u gradu, a danas kada dođu s posla i izvale se na kauč, naravno da se očekuje da sudjeluju. 

  • Nevena2018

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ako netko želi sebi i svojoj obitelji dobro, sigurno pomaže u obitelji koliko god može. Ovdje se radi o vrijednoj ženi koja je također zaposlena u firmi. Žene koje se ovdje spominju kao uspješne kućanice i majke nisu radile u poduzećima 8 sati na dan. Ja nisam mlada i evo nešto iz mog iskustva i posmatranja svijeta.
    Samo one države gdje su žene poštovane i gdje im se pomaže, ostvarile su razvoj koristan i potreban za ljudski rod. Gledajte Njemačku, Ameriku, Englesku, Australiju, Kanadu. U svim tim zemljama žena je sposobna i jaka. A gledajte i nerazvijene kontinente na kojima je još uvijek u većini plemena sramota da muškarac radi. Budimo realni, takvi ljudi nisu ni utičnicu izumili. Napredak koči to što su žene prezauzete. Zatucati žene znači zatucati pola čovječanstva. Ja sam također imala muža koga je nerviralo naše dijete. Na meni je bilo sve, uključujući financiranje obitelji. Smatrao se šarmantnim kad bi me pokušao poslati po cigarete na ulasku u kuću nakon mog dugog radnog dana, dok je on telefonom obavljao svoj privatnički posao i cijeli dan bio u kući. Ili omiljeni mu vic: Ne znaš se organizirati, uvedi treću smjenu, hahaha….Da skratim, on nije više moj muž, a i firma mu je propala. I što prvo strada kao žrtva takvih odnosa?…….ono što muškarci najviše vole. Nestane intimnosti jer zabrinuta, umorna žena nema snage za to. Dakle, možete joj staviti 100 kg da nosi na leđima svaki dan, ali vas više neće voljeti. To vam je realna perspektiva, pa sad vi vidite. 

  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Ante Radic

    Prije su zene stigle rucno oprat prljavo rublje, skuhati, oko vrta, nahraniti blago..ova je eto stigla napisati pismo i podijeliti to sve sa nama.. ocigledno je losa majka. Bolje da je koristila kondom


    Jadna ta tvoja zena pored tebe takvog (ako je imas) ti bi izgleda rado pravio djecu,a u kuci prstom ne bi mrdnuo i glumio pasu! To je sve zenski posao,tvoj izgleda samo da ih pravis,super!
    Ja bih takvog kao ti nogirala po kratkom postupku!

  • mirel

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja sam malo starija generacija ali mogu reći da su  mene i brata( blizanci) odgojili   i mama  i tata. Mama je bila zdravstveni radnik radila je u smjenama i tata je odrađivao sve ranopravno   sa mnom i bratom. Mama je morala ići raditi kad smo imali dva mjeseca  i radila je uvijek poslijepodne da može netko stalno biti s nama. Do treće godine života nas je uvijek tata kupao i stavljao spavati. Kad smo bili stariji mama je vodila brigu većim dijelom  o kućanskm h  poslovima   a tata nas je vodio u avanture ali  ako je mama radila vikendom tata je uvijek kuhao, spremao i čistio.
    Kad sam dobila svoju djecu  moj se  tata često  s njima igrao i vodio ih posvuda.
    Eto željela sam naglasiti da su i starije generacije očeva znale biti dobri očevi. Možda su krive mame supruga  koji ne razumiju svoje žene   nisu ih naučile kako se dijele poslovi. .
     Ja  svoju djecu(sina i kćer) učim  da su poslovi zajednički i da se sve radi   po dogovoru ili po načelu hvataj se čega stigneš samo da se prije sve odradi da se zajedno zabavljamo.

  • Ifka1111

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    larimara

    Ante Radic

    Prije su zene stigle rucno oprat prljavo rublje, skuhati, oko vrta, nahraniti blago..ova je eto stigla napisati pismo i podijeliti to sve sa nama.. ocigledno je losa majka. Bolje da je koristila kondom

    Jadna ta tvoja zena pored tebe takvog (ako je imas) ti bi izgleda rado pravio djecu,a u kuci prstom ne bi mrdnuo i glumio pasu! To je sve zenski posao,tvoj izgleda samo da ih pravis,super!
    Ja bih takvog kao ti nogirala po kratkom postupku!


    Bravo larimara.
    Ante, ti očito nisi pročitao članak, a ako si ga i pročitao ništa nisi shvatio.
    Na muškarcu nije samo da napravi djete… potrebno je biti i otac i muž. Ako je htio parazitirati, trebao je biti iskren i prema sebi i prema njoj i ne raditi djecu, eventualno nabaviti dadilju za samog sebe koja će mu kuhati, spremati i peglati…

  • dercy09099

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    NAJBOLJI ONLINE LJUBAVNI SPELL CASTER JE DOBIO SVOJ LJUBAVNIK, MUŠKO, ŽENU, DJEVOJČICU ILI BOYFRIEND BACK. DODAJTE NJEGOVO POGON NA WHATSAPP: +2349083639501
    Moje ime je Darci Lyne. Ovo je vrlo sretan dan u mom životu zahvaljujući pomoći koju mi je Dr. KONTAKT
      -Email- blackmagicsolutions95@gmail.com
      Whats-app: +2349083639501
    Želiš li svog bivšeg povratnika?
    želite ljubavnu čaroliju za novog ljubavnika?
    Rješenje problema bez djece?
    rješenje bolesti i bolesti tijela

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.