Pismo mame koja je izgubila bebu u 9. mjesecu trudnoće

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Žao mi je što se moralo takvo sta desit. Nemam rijeci,suze su same krenule ..

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Uh, ne mogu ni riječ progovoriti….

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Ovo je bilo prebolno samo citati…suze se samo sljevaju..

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    neznam kako vi al ja evo jednostavno nemogu prestat plakat… ajme kako skupit sznagu za dalje nakon toga.. tako tužno, nadam se da će ova žena uskoro postat mama jednoj divnoj bebici i da ce njena bol biti bar tada manja

  • Avatar zrinci

    zrinci

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    a joj..tako tužno. kažu da On ima svoje razloge kad nekog pozove gori. Njemu je triba još jedan anđeo. <Mali. Nevin. Čist. Da mu krasi nebesa. A vi zato imate sada svog anđela za cili život. Teško je virujem.Ja sam mama dvoje njih. Tu pored mene. Ali zato je moja velika bol moj brat kojeg sam izgubila sa njegovih 21 god. I tuga moje mame je neopisiva. I sada. Nakon 9 godina. Ne mogu ni zamisliti kako joj je izgubiti dite nakon 21 godinu što je provela s njim :(. Nije vam utjeha. Nije nikome. Nema je. Ali imate anđela koji vas čuva. I onu malu pahuljicu koja će vam doći opet nakon nje :( :-*

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Nisam smjela ovo pročitati…. počivaj u miru anđele a mami želim sve najbolje i uskoro jednu divnu bebicu….

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    uh……………….. suze same krenu…………. preteško i za čitat………samo se nadam da On koji joj je uzeo največu sreču u životu,da još što prije pošalje drugu,inače stvarno nije fer…..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mama102

    mama102

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    uf, neznam koji vrag mi je bio da ovo idem čitat…sva sam se rascmoljila…srećica mala…počivaj u miru tamo negdje i čuvaj svoju mamu i tatu i daj im snage…

    mama10

    [lilypie.com]

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    sto reci ,,,,,,,, nedaj BOZE nikome ..

  • vallenttina1

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zaista preveliki gubitak,nema riječi za ovu bol…meni je teško čitati a kamoli tek doživjeti…neka im Bog da snage da krenu dalje.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.