Peludne alergije u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Doktorica mi je dala tablete i rekla nek uzimam dok mi bude baš jaka alergija. Tak da niš od tableta, nisam ih otišla ni podignuti kad kaj, svaki dan mi je jaka alergija (osim sad dok je ta kiša :D )
    budem pretrpila to kihanje i suzenje očiju. A baš mi je teško jer volim biti vani među svojim cvijećem

  • Avatar NMareN

    NMareN

    Broj poruka: 532

    Prijavi adminu

    Bok svima, ja još nisam trudna ali planiram trudnocu, alergičar sam i imam alergijsku astmu, koristim ljekove singular i alvesco,zanima me dal netko zna da li ti lijekovi smetaju za zacece ili za bebu….

    Ja to mogu, ja to hoću….

    [lilypie.com]

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Ja mislim da je najbolje da se konzultiraš sa svojim doktorom/ginekologom

  • Avatar NMareN

    NMareN

    Broj poruka: 532

    Prijavi adminu

    hvala ti MalaMuca, svakako cu se posavjetovati s liječnikom pa ćemo vidjeti što će mi reći…

    Ja to mogu, ja to hoću….

    [lilypie.com]

  • Avatar NMareN

    NMareN

    Broj poruka: 532

    Prijavi adminu

    Kaže moj doktor da je svakako puno bolje koristiti te lijekove nego ne koristiti i dobiti asmatični napad, tako da cu i dalje koristiti lijekove za alergiju/astmu bez bojazni da bi moglo smetati bebi

    Ja to mogu, ja to hoću….

    [lilypie.com]

  • mummy423

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bok svima…  ja isto tako patim od ove proljetne alergije…U 22 sam tjednu i zadnja sam dva dana bas izasuta…Najvise stomak i leda…malo noge…Ali stomak najvise…Danas sam bila na pregledu kod gin i dobila sam samo synopen mast,ali ne pomaze bas,inace sam koristila rinolan,a on je sad zabranjen…Ne znam sta da  radiim,a uzasno svrbiiii!!!!

  • antonija2

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Moja astma je i u prvoj trudnoci a i sada dosegla svoj vrhunac da sam bila prisiljena odma pulmologu i po terapiju, a kaj se tice nosa, on mi je konstantno zacepljen ili nenormalno curi… spasa u fizioloskoj nema, a ostalo se ne preporuca.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.