Pametne dječje izjave

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Kojom vas je pametnom izjavom iznenadilo vaše dijete? 
    Tri odgovora koja nam ostavite od četvrtka 15. svibnja do srijede 21. svibnja do 11 sati nagradit ćemo našom knjigom tjedna ‘Knjiga velikih filozofskih suprotnosti’ u izdanju MeandarMedia.
    https://klokanica.24sata.hr/skolarci/slobodne-aktivnosti/prvi-prirucnik-za-vaseg-malog-filozofa-1517 [klokanica.24sata.hr]

  • pauhana-kid

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mom Borni (10 god.) se često prije spavanja vrte svakakve  ideje po glavi i želi o njima razgovarati. Tako me neki dan pozvao u sobu i upitao: “Kako to da sam ja baš ja, a ne Fran?” (Fran je njegov najbolji prijatelj), “Kako baš znam da sam to ja?” Naravno da nisam imala pojma što bih mu rekla. Ali izgleda kao da bi nam ova knjiga mogla pomoći 

  • dora2

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ova knjiga bi bila pravo bogatstvo imati, olakšala bi sva pitanja koje moj osmogodišnjak postavlja. Od pitanja tko je stvorio Boga, zašto je list zelen, cvijet u raznim bojama, zašto ljudi govore da se osjećaji nalaze u srcu, možda su u plućima i tako u nedogled, a mi roditelji ponekad (često) se zapletemo u objašnjenju tako da ni nama nije jasno što smo rekli, a kamoli djetetu.

  • lea4

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Zvonko (5): “znaš mama, vlak ima lokomotivu, vagone za sjedenje i spavanje, restoran i vagon za one koji puše, a to je fuj-prikolica” :D

    vrijeme je buđenja

  • ancika

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Jurica(6,5): Znaš mama,danas smo u vrtiću učili kako se rode djeca.Jedna curica je rekla da od zrna pijeska.Pa ta pojma nema!Ja znam da se mama i tata vole,ljube,idu skupa spavati i onda dok prođe ljeto ,jesen i zima,znaš onda mama rodi bebu u bolnici-iz guze!Pa tko je još vidjel da roda može donjeti bebu,beba je preteška…

  • Avatar dalena

    dalena

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    “ Jel da da je spavanju dan noc? ” Oskar 6 god.

  • Avatar kisica

    kisica

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Adrijan, 5 godina

    “Kada su se striko i strina ženili, onda su oni postali par”

  • nana21

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ana, 8 godina na poklon je dobila knjigu o ljudskom tijelu i sva važna objašnjava i pokazuje slike  svom 5-ogodišnjem bratu.
    Ana: znaš mi smo ti nastali iz jajašca
    E.: pa i ja imam jajčeka ;)
    Ana: ma ne iz tih već iz maminih, u buši. Znaš kad ti cure navrše tamo 20-30 godina tad nastanu ta jajašca i bebe iz njih
    E. (gleda sliku): pa vidi kak smo naopačke i imamo mokru kosu

  • iva.hren

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    'mama otkrio sam zašto su izumrli dinosauri. kad su oni živjeli nije bilo ljudi pa nisu imali šta za jesti' (Adrian, 5 godina)

  • kiki46

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Gabrijela, 4 godine
    “kada narestem biti ću umjetnica, jer one zauvijek ostaju sa svojim roditeljima”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.