Ovulacija pred menstruaciju

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Ima li neka da je ostala trudna, a da joj je ovulacija bila pred menstruaciju? Naime kasni mi 8 dana, test negativan.
    Svakako idem kod ginekologa za 5 dana.
    Ali ako je ovulacija bila pred menstruaciju svakako je rano za test. 
    Inace radimo na bebi, jedino sta imam od simptoma je to da mi se gadi kava 🙉

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    andjelina23

    Pozdrav. Ima li neka da je ostala trudna, a da joj je ovulacija bila pred menstruaciju? Naime kasni mi 8 dana, test negativan.
    Svakako idem kod ginekologa za 5 dana.
    Ali ako je ovulacija bila pred menstruaciju svakako je rano za test.
    Inace radimo na bebi, jedino sta imam od simptoma je to da mi se gadi kava 🙉


    A po cemu sumnjas da ti je O bila pred menstruaciju? Moguce je da jeste ali u tom slucaju to znaci da se O pomjerila a samim tim ce se i menstruacija pomjeriti, ne kasni ti nego nisi ni trebala dobiti… menstruacija stize 12-14 dana nakon ovulacije… ako ste imali odnose u periodu te ovulacije test mozes napraviti za 12-14 dana od dana kad mislis da si imala ovulaciju. Doktor ce svakako vidjeti vise na UZV… 

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Pratim sluz Vec 6 mjeseci i nije bila na sredini ciklusa nego 3 dana pred mjesecnica pa sam pretpostavila da su plodni dani
    Svakako idem na ultrazvuk 
    Hvala na odgovoru :) 

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Pa mislim da ti ne treba odmah UZV
    Uzmi test za ranije otkrivanje kada zbrojiš 10ak dana od te O ako ne dode

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Evo jutros je test pozitivan 🙉🥰

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    andjelina23

    Evo jutros je test pozitivan 🙉🥰


    Cestitam! 🥰

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Maree91

    Maree91

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozzz žene 😃

    Muž i ja radimo na bebi otprilike 4 godine.. ciklus mi traje 28-32 dana, zadnju mjesecnicu imala sam od 21.09-26.09… a onda sam 05.10.(15.dan ciklusa) primjetila na toaletnim papiru blijedo rozi iscjedak.. na dnevnom uložku nije bilo ništa, znaci samo na toaletnom papiru. Sutra dan smeđi iscjedak na gacicama zatim sam 2 dana imala jace krvarenje i morala sam koristit uložke.. inace nikad mi se nije  dogodilo tako nešto i pomalo me strah zasto je došlo do toga.. ????

  • Ivana.NB

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, da li se mijenja ovulacija ako duže traje menstruacija? Meni su ciklusa redoviti i u isto vrijeme, ali mi se nešto dogodilo prošli mjesec i menstruacija mi je trajala 12 dana umjesto 5,6. Prvi puta u životu tako…. Kako da sad računam ovulaciju?

  • anaa3332

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene,nezasticen odnos sam imala 2.4. Zatim sam 3.4. Krvarila 5 dana i 27.4. Isto ali neka 2,3 dana samo,17.5.sam vadila betuhcg bila 0,0 dali sam je prerano izvadila? Dali jos postoji mogucnost trudnoce? Jer me jako boli donji dio trbuha stalno mi je slabo i sise su mi vece,te mi je trbuh napuhan i tvrd stalno mi je muka i ne mogu jesti,dali sam je prerano izvadila,dali da je ponovim danas?

  • Tamara30

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Zdravo imam jedno pitanje Kako da racunam kad mije ovulacija  ill 3 dece zelim jos jedno u Maju prosle godine sam pobacila I nismo radili n’a bebi u februaru smo Imali 3 puta  odnos bez zastite I nista e Sad neznam za o au mésec nadamo se da ce uspeti cim prodje menga 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.