Rezultati nagradne igre 'Mali vozači'

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sonja092

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Jako, jako, jako bi htjela da moja malena vrišti od sreće kad ugleda ovaj autić ispod bora…. mislim da našoj sreći ne bi bilo kraja….jojojojoj veselja…evo već se veselim i što sudjelujem…ma da i ne osvojim…sama mogućnost mi je vec super :)

  • zzeljka

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bilo bi prekrasno da  osvojim autić za moje malo zlato,( to bi bio poklon od bake), pozdrav

  • xenazigo

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bio bi to divno iznenađenje za moja dva anđela, veselju ne bi bilo kraja! A moram priznati da bi nam jako pasao  u našem retro kutku

  • lu6cka

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    dakle, kad bi moj nećak, Petar vragolasti vjetar vidio ovaj poklon ispod bora… palo bi bezbroj pusa za najdražu (i jedinu) tetu:)))))
    sretno svima, a slažem se sa Sonja092, sama pomisao da postoji šansa za osvojiti ovaj predobar autić, me čini sretnom:)

  • Manuela

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ne mogu odigrati igru jer mi uopce ne prikazuje memory 

  • Avatar Daniela023

    Daniela023

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pa ne da mi da ostavim podatke! :( Svaki put kad kliknem - nestane! :(

  • Jelena29

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    nemam komentara…kad sam vidila ovaj autic odmah sam zamislila osmjeh svog djecaka kad bi ga ugledao pod borom, ali nazalost ne mogu ni odigrat igeu pa se nadat kad mi ne prikazuje nikakav memory ispod clanka

  • Avatar rebachr

    rebachr

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drago mi je da sam slučajno naišla na ovu stranicu.Kao kreativac vidim puno potencijala samo malo vremena i uključit ću se malo više:)

  • Avatar rebachr

    rebachr

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    A što se tiče autića, vidim jednog vozača koji ne bi ni izlazio iz takvog autića.Vjerojatno bi spavao u njemu.Svi smo ljubitelji oldtimera.

    Lp

  • nina15

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Autić je super,čim san ga vidila znam da bi se moja klinac oduševio i ne bi izlazija iz njega.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.