Ortopedske cipelice

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kaukau

    kaukau

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Nisam nasla da je već netko pisao o ovome..
    Da li je koja mama za djecu radila cipelice kod Valeka?
    Dobili smo doznaku od hzzo-a za cipelice i uputili su nas na Valeka u Zg,ali iz nekih izvora sam cula da on nije vise sto je nekada bio. Ima li netko iskustva,ili mozda kod nekog drugog ako je tko radio cipelice?
    hvala :)

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    kaukau


    Nisam nasla da je već netko pisao o ovome..
    Da li je koja mama za djecu radila cipelice kod Valeka?
    Dobili smo doznaku od hzzo-a za cipelice i uputili su nas na Valeka u Zg,ali iz nekih izvora sam cula da on nije vise sto je nekada bio. Ima li netko iskustva,ili mozda kod nekog drugog ako je tko radio cipelice?
    hvala :)

    Moja sestra dva puta godišnje radi cipelice kod Valeka i izrazito je zadovoljna s njim, čak se i maleckome popravlja stopalo, a stvarno već dugo nosi cca 3 godine i jako su zadovoljni i oni i doktori. Nadam se da sam ti pomogla sa savjetom!

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.